استعلام کارت خودرو

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:

فهرست مطالب

 

اگر مدتی است که خودورویی را خریداری کرده ولی موفق به دریافت کارت آن نشده اید، با روش های زیر وضعیت کارت خود را پیگیری کنید.

ابتدا وارد سایت رهگیری مرسولات سازمانی ناجا به آدرس najatracking.post.ir شده، سپس در بخش جستجوی نوع سند، کارت خودرو را انتخاب کنید.

 

در این مرحله پس از وارد کردن شماره پلاک خودرو و اعداد کنترلی نمایش داده شده، دکمه“جستجو” را کلیک کنید.

 

 

در صورتی که از طریق سایت، نتیجه مورد نظر حاصل نشد، می‌توانید با شماره تلفن ۸۴۴۷۰۰۰۰-۰۲۱ که متعلق به مرکز امور مشتریان شرکت ملی پست است، تماس گرفته و پیگیر کارت خود باشید.

مأمور پست موظف است تا سه بار مرسوله را درب منزل بیاورد. در صورتی که هر سه بار موفق به تحویل کارت خودرو نشود، این مرسوله به اداره پست بازگشت داده‌ می‌شود و تا سه ماه نزد اداره پست باقی می‌ماند.پس می‌توانید با مراجعه به اداره پست، نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنید. در صورتی که در طول 3 ماه، بازهم خبری از مالک کارت خودرو نشود، در نهایت مرسوله به پلیس راهور ناجا برگشت داده می‌شود.لذا پس از گذشت سه ماه و ارجاع مرسوله از طریق پست به پلیس راهور، می‌توانید به مراکز پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و کارت خودروی خود را دریافت کنید.

اگر تا ۶ ماه از ارسال کارت خودرو باز هم اقدامی صورت نگیرد، باید مجدداً برای صدور کارت جدید خودرو به همراه مدارک مورد نیاز به مراکز تعویض پلاک مراجعه کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *