،

بعد از محدودیت‌های تویتر این‌بار«توئیت‌دک» نیز از دسترس خارج شد!

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:
بعد از محدودیت‌های تویتر این‌بار«توئیت‌دک» نیزاز دسترس خارج شد!

در ادامه روند ایجاد محدودیت‌های بیشتر در شبکه اجتماعی توئیتر، اخیرا این شرکت دو‌ محدودیت جدی برای کاربران خود ایجاد کرده‌است که پیرو آن، مشاهده توئیت‌ها منوط به ساخت حساب کاربری شده‌ و همچنین تعداد توییت‌هایی که هرکاربر در طول روز می‌تواند مشاهده کند، محدود به عدد مشخصی می‌شود. این محدودیت‌ها ظاهرا روی سایر سرویس‌های این شبکه اجتماعی نیز تاثیر گذاشته و تعداد زیادی از کاربران TweetDeck (یکی ازنسخه‌های وب توئیتر) اعلام کردند که این سرویس از دسترس آن‌ها خارج شده‌است.

ظاهرا این مشکل به دلیل وجود باگ در نسخه وب توئیتر است که باعث ایجاد نوعی از حمله DDoS به این شبکه اجتماعی می‌شود و این اتفاق در تمام بخش‌های TweetDeck به جز بخش صفحه اصلی چند برابر شده و دائما تکرار می شود.

همچنین موتور جست وجوی گوگل در نتایج خود لینک‌های مربوط به توئیتر را تا ۵۰ درصد کمتر نشان می‌دهد. این احتمال وجود دارد که مشکل پیش‌آمده به دلیل محدودیت دسترسی به توئیت‌ها برای افرادی که در توییتر عضو نیستند، اتفاق افتاده باشد.

البته هنوز به طور رسمی حمله DDoS به توئیتر اعلام نشده است، اما طبق نظر کارشناسان غیر فعال‌شدنِ دسترسی‌های ناشناس به توئیتر، می‌تواند دلیل این مشکلات باشد.

 

 

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری