ساخت اکانت chatgpt

سهیلی
اشتراک‌گذاری در:
ساخت اکانت chatgpt
ساخت اکانت chatgpt

فهرست مطالب

chatgpt یک نوع ربات یا هوش مصنوعی است که کاربرد بسیار زیادی دارد. ابتدا برای ساخت اکانت chatgpt به یک شماره خارجی معتبر و یک ایمیل نیاز است. در کشور ایران حدود ۹۹ درصد مردم از ایمیل استفاده می کنند و به آن دسترسی دارند، اما امکان دسترسی به شماره های خارجی که معتبرند، کمی دشوار است؛ چرا که open AI شماره های ایرانی را نمی پذیرد و آن ها را در لیست تحریم قرار داده است. برای آشنایی بیشتر با این موضوع از شما دعوت می شود تا پایان این مطالب ما را همراهی کنید:

Chatgpt چیست؟

Chatgpt یک ربات کاملا ساده یا هوش مصنوعی است که از طریق چت متنی، با افراد ارتباط برقرار می کند. این ربات با استفاده از هوش مصنوعی قادر است کلماتی را حدس بزند، جملات منطقی و دقیقی بسازد و شما را به پاسخ صحیح و مورد نظر هدایت کند. همچنین این ربات قادر است فعالیت های مفید دیگری را نیز انجام دهد، که شامل کد نویسی، ویرایش، نوشتن انواع مقاله و نامه، ارائه مطالب، خلاصه نویسی کتاب و… می شوند. افراد حرفه ای و کار بلد با استفاده از این ربات درآمد بسیار زیادی به دست می آورند. استفاده از chatgpt در زمینه تجارت نیز باعث افزایش کیفیت و کاهش هزینه های اقتصادی می شود.

 

نحوه ساخت chatgpt

نحوه ساخت این هوش مصنوعی بسیار ساده است، شما برای این کار نیاز به یک ایمیل، یک شماره معتبر خارجی و یک مرورگر با آی پی های فعال و قوی دارید تا بتوانید یک اکانت chatgpt بسازید و از آن نهایت بهره را ببرید. برای این کار می توانید از مرورگرهای مختلف استفاده کنید. نحوه ساخت chatgpt شامل موارد زیر می شود:

 1. ابتدا برای ساخت آن باید به openAl مراجعه کنید.
 2. روی گزینه signup جهت ساخت اکانت کلیک کنید. در این قسمت شما موظف هستید یک ایمیل و یک رمز عبور قوی و معتبر وارد کنید و آن ها را به خاطر بسپارید.
 3. در این مرحله پس از تأیید ایمیل، اطلاعات شخصی خواسته شده را وارد نمایید.
 4. در صورت ثبت شدن اطلاعات، حساب برای شما با موفقیت ایجاد خواهد شد.

نحوه ساخت chatgpt

اما لازم است بدانید که ساخت اکانت chatgpt در کشور ما، نسبت به دیگر کشورها به دلیل تحریم بودن کمی متفاوت است و تنها با شماره های معتبر خارجی و ایمیل امکان پذیر است. تهیه شماره معتبر خارجی در کشور کاری دشوار است. مراحل ساخت اکانت chatgpt در ایران به صورت زیر است:

 1. ابتدا وارد صفحه chatgpt شوید. فراموش نکنید زمان ورود به chatgpt با چند آی پی مختلف این کار را انجام دهید؛ چرا که باعث افزایش سرعت عمل می شود.
 2. وارد سایت openAl شوید و آی پی خود را جهت افزایش سرعت عمل تغییر دهید و openAl را درون مرورگر جستجو کنید. در این همین راستا لیستی از نتایج نمایش داده می شود.

شما موظف هستید روی سایت رسمی openAl کلیک کنید تا به دستگاه و بخش گروه هدایت شوید. اما راه ساده تری نیز وجود دارد. شما می توانید در صفحه اصلی روی chatgpt کلیک کنید. پس از کلیک روی chatgpt ایمیل خود را وارد کنید. در این صفحه توضیحاتی وجود دارد که برای کسب اطلاعات بیشتر برای کاربر بسیار مفید است. در قسمت بالایی صفحه کلمه ای به نام Test chatgpt وجود دارد که با کلیک روی آن به صفحه ای جدیدی وارد می شوید. در همین راستا از شما سوال می شود که می خواهید چه کاری انجام دهید؟ در ادامه مراحل زیر را طی کنید:

 1. برای شروع ثبت نام روی دکمه ورود کلیک کنید. این مرحله ممکن است کمی طول بکشد، پس سعی کنید کمی صبور باشید.
 2. در همین زمان chatgpt مرورگر شما را مورد بررسی قرار می دهد و از شما می خواهد که تایید کنید یک ربات نیستید.
 3. شما پس از تایید وارد یک صفحه دیگر می شوید که دو کادر خالی دارد. شما باید در این قسمت ها یک رمز عبور قوی و ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه ‌Continue کلیک کنید. فراموش نکنید در این قسمت شما باید یک تغییر دهنده آی پی کاملا معتبر و قوی داشته باشید.
 4. پس از تغییر دادن آی پی شما باید ایمیل خود را به نشانه تأیید مجدد ثبت کنید.
 5. پس از تایید نهایی ایمیل شما به صفحه ای دیگر وارد می شود که باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید.
 6. در مرحله بعد از شما شماره تلفن مجاز خواسته می شود که شما از قبل باید یک شماره ویژه برای این خدمات تهیه کرده باشید؛ چراکه شماره های ایرانی توسط این ابزار شناسایی می شوند و به دلیل تحریم بودن غیر مجاز اعلام شده اند.

چگونگی ساخت chatgpt

ساخت chatgpt بسیار راحت و ساده است، ولی با توجه به شرایطی که برای کشور ما به وجود دارد، ساخت این اکانت کمی با دشواری مواجه است. به همین دلیل توصیه می شود قبل از شروع ساخت اکانت حتما یک شماره مخصوص خریداری کنید؛ چرا که با شماره های ایرانی اجازه دسترسی به ساخت اکانت را پیدا نمی کنید. داشتن یک شماره معتبر و ایمیل شرایط ساخت اکانت را برای شما آسان تر می کند. در نتیجه شما به راحتی به یک اکانت دسترسی پیدا می کنید و فعالیت های خود را انجام خواهید داد.

چگونگی ساخت chatgpt

سخن آخر

Chatgpt یک نوع ربات است که نقش گسترده ای در جامعه ای جهانی دارد. راه اندازی این ربات در کشور ما کمی با مشکل مواجه است. برای ساخت اکانت در ایران نمی توان از شماره های ایرانی استفاده کنید؛ چرا که مورد تحریم قرار گرفته است. زمان ساخت اکانت از چند AP قوی و متفاوت جهت افزایش سرعت عمل خود استفاده کنید. از این که ما را پایان این مطالب یاری نمودید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *