آمازون دستگاه‌های جدیدی را در ماه سپتامبر عرضه می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آمازون پرایم دی

آمازون ظاهراً در حال آماده شدن برای راه اندازی بزرگ در سپتامبر سال جاری است. دیوید لیمپ، که معاون ارشد دستگاه‌ها و خدمات آمازون است، در پستی در لینکدین اشاره کرد که تیم‌شان، سال بسیار شلوغی را پشت سر گذاشته است و از دنبال‌کنندگان خواست تا در تقویم خود برای ماه سپتامبر علامت‌گذاری کنند.

«گروه ما دستگاه‌ها و خدماتی را ارائه کرده که باعث شده است سال بسیار پرمشغله‌ای را پشت سر گذاشته‌ باشد، و اکنون که HQ2 آمازون رسماً باز شده است، درست به نظر می‌رسد تا چند ماه دیگر در آنجا جمع شویم تا کمی بیشتر از آنچه روی آن کار کرده‌ایم به اشتراک بگذاریم. لیمپ در پستی نوشت: در تاریخ 20/9 منتظر برخی اخبار از ما باشید.

تیم دستگاه‌ها و خدمات آمازون مسئولیت دستگاه‌های استریم Kindle، Ring، Fire و تبلت‌ها را در میان سایر محصولات تولیدی بر عهده دارد.

آمازون محصولات خود را سفارشی کنید

در اوایل این هفته، آمازون هند سرویس جدیدی را معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد طیف گسترده‌ای از محصولاتی را که از پلتفرم تجارت الکترونیک خریداری می‌کنند شخصی‌سازی کنند.

این سرویس که «محصول خود را سفارشی کنید» نامیده می‌شود، بدون هزینه است و کاربران فقط باید قیمت محصول را بپردازند تا آن را شخصی‌سازی کنند.
مشتریان می‌توانند محصولاتی از جمله پرده‌های پنجره، پتو، دکور خانه، هنر دیوار، تابلو، مبلمان، خودکار حکاکی شده، گردن‌بند، بطری آب، لیوان، پوشاک، جواهرات، چوب گلف، جلد تلفن و دفترچه یادداشت را شخصی‌سازی کنند.

 

فروش روزِ پرایم آمازون

آمازون هند قبلاً هفتمین دوره فروش Prime Day را برای اعضای Prime خود اعلام کرده است. فروش از 15 جولای ساعت 12 صبح به صورت زنده آغاز می‌شود و تا 24 تیرماه ادامه خواهد داشت. تا نیمه‌شب 16 جولای ادامه خواهد داشت و کاربران می‌توانند محصولات تازه راه اندازی شده را با تخفیف‌های خوب، پس‌انداز، پیشنهادات ویژه و موارد دیگر خریداری کنند.

در طول فروش Prime Day، خریداران می‌توانند از تخفیف 10 درصدی بر روی کارت‌های اعتباری/دبیت بانک ICICI، کارت‌های اعتباری SBI و تراکنش‌های EMI در کارت‌های اعتباری/دبیت بانک ICICI و کارت‌های اعتباری SBI برخوردار شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *