اندروید یا iOS؟ نظر رئیس اینستاگرام چیست؟

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اندروید یا آی او اس ؟ لاگ مدیا

این بحث، یک بحث بیهوده و پوچ است اما به‌نظر می‌رسد پایان ناپذیر است و سال‌ها ادامه دارد. اندروید یا iOS؟ کدام بهتر است؟ هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد در واقع کاملا ابتدایی است. بهترین سیستم‌عامل موبایل برای شما بستگی به نیازها و ترجیحات فردی شما دارد. اینجا هیچ درست یا غلطی وجود ندارد. اگر می‌خواهید تلفنی با قابلیت شخصی‌سازی بسیار بالا و دارای برنامه‌های متنوعی در دسترس باشد، اندروید انتخاب خوبی است. اگر می‌خواهید گوشی ایمن و دارای اکوسیستم یکپارچه باشد، iOS انتخاب خوبی است. ساده است، درست است؟ با این حال، مردم به بحث ادامه می‌دهند و اکنون آدام موسری، رئیس اینستاگرام، نظر خود را بیان کرده است.

انتخاب ترجیحی رئیس اینستاگرام چیست؟

در یک موضوع ارسال شده توسط YouTuber محبوب MKBHD، Mosseri پاسخ داد و گفت: «اندروید اکنون بهتر از iOS است». حالا دو روش برای نگاه به آن وجود دارد. اول، این یک طعمه عالی برای جذب کاربران است – چیزی که شاید Threads در حال حاضر به آن نیاز داشته باشد. این پاسخی است که باعث می شود کاربران درباره آن نظر بدهند. تیپ اندروید در جریان بود و اظهار داشت که چرا اندروید بسیار بهتر از iOS است. فرقه iOS نیز برای دفاع از آن و گفتن آن که اندروید تقریباً «آشغال» است، ساخته شد.

ثانیاً، بر کسی پوشیده نیست که متا و اپل در موضوعات مختلف با یکدیگر چشم و هم چشمی ندارند. هیچ عشقی بین این دو مدیر عامل (تیم کوک و مارک زاکربرگ) نیز از بین نمی‌رود. به حدی که چند سال پیش گزارش شد که زاکربرگ به همه افراد حاضر در متا (در آن زمان به نام فیس بوک) دستور داده است که از یک تلفن اندرویدی استفاده کنند. طبق چند گزارش، آیفون به معنای واقعی کلمه برای کارمندان متا ممنوع شد. فیس‌بوک در واقع بیانیه‌ای صادر کرده بود که همین موضوع را تأیید می‌کرد. فیس‌بوک چند سال پیش در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما مدت‌هاست که کارمندان و مدیران خود را تشویق کرده‌ایم از اندروید استفاده کنند زیرا این سیستم عامل محبوب‌ترین سیستم عامل در جهان است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *