، ،

استودیو Asobo در حال ساخت سومین ورژن A Plague Tale

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
استودیو Asobo در حال ساخت سومین ورژن A Plague Tale

بازی A Plague Tale: Requiem در اکتبر سال 2022 منتشر شد و در این مدت خبر دیگری درباره ادامه داستان این بازی در شماره جدید منتشر نشد. دلیل آن نیز می‌تواند این باشد که سازندگان این بازی علاقه‌ای نداشتند تا در تصمیم‌گیری در مورد ادامه دادن یا ندادن آن، عجله کنند.
اما هم اکنون موقعیت‌های شغلی صفحه لینکدین استودیو Asobo حکایت از این دارد که آن‌ها به دنبال استخدام افرادی برای توسعه بازی A Plague Tale هستند. این موقعیت‌های شغلی شامل: طراح بازی ارشد، هنرمند جلوه‌های ویژه و همچنین انیماتور ارشد می‌شوند. مسئله دیگری که فرضیه عرضه ورژن جدید این بازی را تقویت می‌کند، شرح شغل طراح بازی ارشد است که در آن از ویژگی‌های مورد نیاز این موقعیت شغلی «شرکت در فازهای طوفان مغزی مختلف در شروع پروژه» است.
این موارد در حالی فرضیه ساخت سومین ورژن بازی A Plague Tale را تقویت می‌کند که هنوز این استودیو هیچ اشاره‌ای به ساخت آن نکرده است و در صورتی که این فرضیه واقعیت داشته باشد، به نظر می‌رسد سال‌ها با تحقق آن فاصله داشته باشیم.

اولین شماره بازی A Plague Tale با نام Innocence در سال 2019 بر روی کنسول‌های Xbox، PlayStation، Nintendo و PC عرضه شد و شماره دوم بازی با نام Requiem که ادامه داستان شماره اول است، در سال 2022 منتشر شد که سازندگان آن تا کنون موفق به فروش بیش از یک میلیون نسخه از آن شده‌اند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *