ایسوس با تایید مشکل حرارتی Ally دستی، راه حلی پیش رو گذاشت

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
پلی استیشن دستی ایسوس

ایسوس اخیرا اولین ایسوس مبتنی بر ویندوز خود را در سطح جهانی عرضه کرده است. این کنسول دستی با یک پردازنده و کارت گرافیک قدرتمند عرضه می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی‌های رایانه شخصی را به شکل فشرده اجرا کنند.
با این حال، گزارش ها ادعا می‌کنند که گوشی دستی دارای برخی مشکلات حرارتی است و باعث خرابی کارت microSD برای برخی از کاربران می‌شود.
ایسوس اکنون رسما مشکل حرارتی را با Ally handheld تایید کرده است. Digital Trends گزارش داده است که یکی از سخنگویان ایسوس – Whitson Gordon – این موضوع را در Discord تایید کرده است. او همچنین فاش کرده است که این شرکت در حال کار بر روی رفع مشکل است و این مشکل برطرف خواهد شد.

 

Ally handheld ایسوس

 

ایسوس مشکل را حل خواهد کرد

Asus در حالی که یکی از معدود کنسول‌های بازی موجود در بازار است، دارای یک نقص است. به نظر می‌رسد این شرکت مدیریت حرارتی دستگاه‌‌ها را برای کنترل سطح نویز محدود کرده است. با این حال، اصلاحی که قرار است اجرا شود ممکن است سطح نویز دستگاه را افزایش دهد.
گوردون در بیانیه‌ای گفت: «پس از تأیید آزمایش‌های داخلی، تحت شرایط استرس حرارتی خاص، ممکن است کارت‌خوان SD دچار اختلال شود.

 

کنسول دستی Asus

 

مشکل حرارتی ROG Ally: چه اتفاقی در حال رخ دادن است

ظاهراً مشکل حرارتی Ally از کارت MicroSD دستگاه است. طبق این گزارش، اسلات کارت microSD در Ally در منطقه داغ – در نزدیکی VRM های تحویل انرژی قرار دارد. مشکل حرارتی افزایش دما در اطراف آن منطقه و فراتر از سطح تایید شده گرمایی است که برای کارت‌های microSD توصیه می‌شود.
خوشبختانه، ایسوس در حال کار بر روی یک پروژه تعمیری است و تأیید کرده است که این مشکل را برطرف خواهد کرد. انتظار می‌رود این به‌روزرسانی سرعت فن را بهتر همگام‌سازی کند تا مؤثرتر و کارآمدتر شود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *