،

ابزار جدیدی که به کاربران اجازه می دهد فونت سیستم آیفون خود را در iOS 16 تغییر دهند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تغییر فونت گوشی آیفون iOS
تغییر فونت گوشی آیفون iOS

فهرست مطالب

یک ابزار جدید ساخته شده توسط یک توسعه‌دهنده نرم افزار به کاربران اپل این امکان را می‌دهد که فونت سیستم آیفون خود را در iOS 16 بدون نیاز به جیلبریک کردن گوشی خود تغییر دهند.

به گزارش MacRumors، در طول سال‌ها، اپل سطح سفارشی‌سازی دسترسی کاربران آیفون به آن را افزایش داده است، اما چیزی که آن‌ها نمی‌توانند تغییر دهند فونت کلیِ سیستم آیفون است.

توسعه دهنده Zhuowei Zhang ابزاری را ایجاد کرد که با استفاده از یک حفره امنیتی در نسخه‌های قبلی iOS 16، فونت سرتاسری سیستم آیفون را تغییر می‌دهد.
بر اساس این گزارش، برای استفاده از این ابزار و تغییر فونت سراسر سیستم آیفون، باید iOS 16.1.2 یا قبل از آن اجرا شود، زیرا Zhang از یک حفره امنیتی اصلاح شده در iOS 16.2 استفاده کرده است.

باید بدانید که، برای پی بردن به نسخه‌ای که آیفون شما در حال اجرا است، به Settings سپس General و سپس About بروید و سپس ببینید چه نسخه‌ای به‌عنوان نسخه iOS برای شما در فهرست درج شده است.
در این گزارش آمده است که آخر هفته گذشته، اپل امضای iOS 16.1.2 را متوقف کرد، به این معنی که اگر کاربران iOS 16.2 را اجرا کنند، نمی‌توانند آن را دانگرید کنند.
این ابزار در GitHub به‌عنوان یک فایل IPA در دسترس است و به کاربران امکان می‌دهد از بین چندین فونت مانند Comic Sans MS، Fira Sans و DejaVu Sans Mono انتخاب کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *