،

اظهار نظر مالک توییتر در مورد تریدز

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
لیندا یاکارینو

توییتر با چالشی به نام Threads اینستاگرام مواجه شده است و این اپلیکیشن در روز راه اندازی میلیون‌ها نفر را جذب خود کرده است. در میان همهمه‌ها، لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر، توییتی را به اشتراک گذاشته است که در آن به نظر می‌رسد در حال بررسی پلتفرم جدید رسانه‌های اجتماعی متا است.

او در توییتر خود نوشت:

«در توییتر، صدای همه مهم است. چه برای ردیابی تاریخچه چیزی در اینجا باشید، چه اطلاعات فوری سراسر جهان را دنبال کنید، نظرات خود را به اشتراک بگذارید یا از دیگران بیاموزید. در توییتر شما می‌توانید خود واقعی‌تان باشید.
مدیر عامل توییتر خطاب به کاربران گفت: شما خودتان جامعه توییتر را ساختید. و این غیر قابل جایگزینی است. اینجا جایگاه عمومی همه شماست.”

«نمی‌توان توییتر را دست کم گرفت»

توییت یاکارینو پس از آن منتشر شد که آدام موسری، رئیس اینستاگرام، گفت که توییتر پایگاه و شبکه کاربری قوی دارد. لازم به ذکر است که علیرغم اتفاقاتی که در چند ماه گذشته در این شرکت رخ داده است، مردم همچنان برای دریافت اطلاعات لحظه‌ای به پلتفرم میکروبلاگینگ مراجعه می‌کنند.
موسری گفت اشتباه است که هم توییتر و هم مالک این شرکت ایلان ماسک را دست کم بگیریم. او گفت: «تویتر تاریخچه طول و درازی دارد؛ یک جامعه فوق‌العاده قوی و پر جنب و جوش در آن است. تاثیر این شبکه فوق العاده قوی است.»
موسری گفت که «نوسان» و «غیرقابل پیش‌بینی بودن» توییتر تحت رهبری ماسک فرصتی را برای این شرکت ایجاد کرد تا Threads را توسعه دهد.

The Verge به نقل از موسری گفت بدیهی است که توییتر در این فضا پیشگام است. و پیشنهادهای خوب زیادی برای گفتگوهای در بخش عمومی توییتر وجود دارد. اما با توجه به همه چیزهایی که در جریان بود، ما فکر کردیم که فرصتی برای ساختن چیزی وجود دارد که باز باشد و چیزی که برای جامعه‌ای که قبلاً از اینستاگرام استفاده می‌کردند خوب باشد.»

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *