نارضایتی همسایگان شرکت X، از تابلوی نورانی در بالای دفتر مرکزی

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
نور شدید ساختمان توییتر - لاگ مدیا

“X” در سان فرانسیسکو؛ شرکتی که قبلا با نام توییتر شناخته می‌شد، جمعه شب با روشن کردن چراغ‌هایی که لوگوی X را روشن می‌کردند، تابلوی جدیدی را در بالای دفتر مرکزی خود در سانفرانسیسکو به نمایش گذاشت.

ایلان ماسک، مدیرعامل سابق X که توییتر را در سال 2022 به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرد، ویدیویی از علامت جدید را در حساب X خود به اشتراک گذاشت که نورهای این علامت را در آسمان شب پراکنده می‌کند.

تلاش‌های جدید برای برندسازی در حال حاضر با بحث و جدل روبرو شده‌ است. شهر سانفرانسیسکو روز جمعه تحقیقاتی را در مورد تابلوی جدید آغاز کرد و اظهار داشت که جایگزینی حروف یا نصب تابلوهای جدید بر روی ساختمان‌ها نیازمند مجوز و بازرسی برای اطمینان از سالم بودن آن است.

پلیس سانفرانسیسکو در 24 ژوئیه کارگران را از برداشتن پرنده و لوگوی توییتر از کنار ساختمان منع کرد، زیرا پیاده رو محصور نشده بود تا در صورت افتادن چیزی عابران پیاده را از سر راه خود دور نگه دارد.

ماسک گفت که مالک ساختمان بارها با پلیس تماس گرفته است. ماسک روز شنبه در توییتی نوشت: «من مدام با پلیس در مورد تغییرات علائم ما تماس می‌گیرم».

 

نور شدید ساختمان X

 

اداره بازرسی ساختمان شهر سانفرانسیسکو روز دوشنبه گفت که آن‌ها دو شکایت در رابطه با کار روی تابلو دریافت کرده‌اند و منتظر راهنمایی برنامه‌ریزی شهری هستند که آیا برای تغییر کپی روی تابلوی موجود مجوز لازم است یا خیر.

DBI به درخواست برای اظهار نظر در مورد علامت روشن تا زمان انتشار پاسخی نداد. کریستوفر بیل، روزنامه‌نگار، تهیه‌کننده و مهندس صدا با KQED، در آن طرف ساختمان زندگی می‌کند و گفت که در طول هفته و روی پشت بام ساختمان را می‌دید، اما انتظار نورهای با این شدت روشن را نداشت.

بیل به KTVU گفت: «حدود ساعت 11 دیشب، نورها کل این منطقه را مثل روز روشن کردند. «حتی با پایین آمدن پرده‌ها…، کار به حدی رسیده بود که ما حتی نمی توانستیم فیلمی را که می‌خواستیم تماشا کنیم در اتاق نشیمن تماشا کنیم و مجبور شدیم به طرف دیگر آپارتمان برویم.«

بیل ویدئویی از نور افشانی جدید به پنجره اش را در X، که قبلا توییتر بود، به اشتراک گذاشت.

او در توضیح این ویدیو نوشت: «این وضع زندگی من است». وی گفت در حال حاضر، او قصد ندارد به شهرداری شکایت کند. بیل گفت: «من کمی از این موضوع آزارم می‌‌بینم، اما من یک روزنامه‌نگار هستم، بنابراین فقط چیزها را مستند می‌کنم، در اصل تعداد همسایگانی که واقعاً مورد آزار قرار می‌گیرند باید تصمیم به شکایت بگیرند».

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *