،

EA اعلام کرد EA Sports و EA Entertainment به صورت مستقل، به فعالیت خود ادامه خواهند داد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
EAGames

فهرست مطالب

شرکت Electronic Arts اعلام کرد که دو بخش EA Sports و EA Entertainment از این به بعد به صورت مستقل، به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

برای مدت طولانی، EA Games و EA Sports تحت نام Electronic Arts فعالیت می‌کردند. EA Sports بازی‌های بسیار موفقی در سبک ورزشی ساخته است و EA Games هم عمدتا در زمینه بازی‌های تک‌نفره، عناوین خوبی را ارائه کرده است. شرکت EA در بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرد در طی یک سازماندهی مجدد داخلی، قرار است این دو بخش به صورت دو استودیوی مجزا، به فعالیت خود ادامه دهند.

این بیانیه، امروز به صورت رسمی در وبسایت این شرکت منتشر شد. طبق این بیانیه، EA Games نیز از این پس با نام EA Entertainment فعالیت می‌کند که این تغییر نام می‌تواند به این معنی باشد که ممکن است این استودیو به ورود به مدیوم‌هایی فراتر از بازی‌های ویدیویی نیز بیاندیشد.

لارا میله (Laura Miele)، مدیر ارشد عملیات سابق EA به عنوان رئیس سرگرمی، تکنولوژی و توسعه مرکزی EA Entertainment منصوب شده است و بر استودیوهایی نظیر Respawn، BioWare، DIC، Full Circle و EA Motives و عناوینی که بر روی آن مشغول به کار هستند، نظارت خواهد کرد.

از سوی دیگر، EA Sports با Cam Weber به کار خود ادامه خواهد داد و به توسعه بازی‌های ورزشی این استودیو نظارت خواهد کرد.

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل شرکت EA دلیل این کار را تقویت تیم‌های خلاق این شرکت می‌داند که باعث می‌شود تصمیمات سریع‌تر و بهتری در توسعه بازی‌ها بگیرند و همچنین کنترل بیشتر بر فرایند تصمیم‌گیری و تخصیص بودجه داشته باشند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *