استودیو EA بازی جدید Black Panther را معرفی کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
Black Panther بازی
Black Panther بازی

فهرست مطالب

EA Studios Cliffhanger Games از بازی جدیدی بر اساس پلنگ سیاه مارول رونمایی کرد. این بازی توسط یک استودیوی جدید سه گانه به‌نام Cliffhanger Games که در سیاتل واقع شده است، ساخته می‌شود. مارول گیمز نیز در ساخت این عنوان همکاری دارد.
این بازی جدید به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی سوم شخص با تمرکز بر یک داستان تک نفره توصیف شده است. طبق بیانیه مطبوعاتی Cliffhanger، هدف آنها ایجاد یک دنیای بازی بزرگ و تعاملی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در نقش Black Panther، محافظ واکاندا قدم بگذارند.

کوین استفنز، سابقاً از Monolith Productions، هدایت کلیف هنجر را بر عهده دارد. این تیم شامل متخصصان با تجربه‌ای است که روی بازی‌های محبوبی مانند Middle-earth: Shadow of Mordor، God of War، Halo Infinite و Call of Duty کار کرده‌اند. این تیم به طور فعال در حال استخدام است و هنوز در حال جمع آوری است.

پروژه پلنگ سیاه (Black Panther) بدون عنوان هنوز در مراحل اولیه توسعه است و چند سالی طول می‌کشد تا در دسترس عموم قرار گیرد.

استفنز گفت: «ما به ارائه یک تجربه قطعی و معتبر Black Panther به طرفداران اختصاص داده شده‌ایم، و به آن‌ها اختیار و کنترل بیشتری بر روایت خود نسبت به آنچه که در یک بازی ویدیویی داستان محور تجربه کرده‌اند، می‌دهیم.

واکاندا یک سندباکس (آزادی عمل بدون محدودیت برای استفاده از ابزارهای درون بازی) ابرقهرمانی غنی است و ماموریت ما ایجاد یک دنیای حماسی برای بازیکنانی است که عاشق پلنگ سیاه هستند و می‌خواهند به اندازه ما دنیای واکاندا را کشف کنند.

تیم توسعه Cliffhanger Games با Marvel Games همکاری خواهد کرد تا تمام جنبه‌های Wakanda از جمله فناوری، قهرمانان و خط داستانی اصلی آن را ایجاد کنند. این تیم متعهد است که اطمینان حاصل کند که دنیای Black Panther اعتبار و توجه به جزئیاتی که شایسته آن است را دریافت می‌کند.

در حال حاضر بازی‌های مارول متعددی در دست توسعه هستند که Black Panther یکی از آن‌هاست. EA برای ساخت حداقل سه بازی اکشن ماجراجویی برای کنسول و رایانه شخصی با مارول قرارداد امضا کرده است. اولین بازی اعلام شده در این همکاری یک بازی مرد آهنی است که توسط استودیوی Motive، سازندگان Star Wars: Squadrons و بازسازی فضای مرده در حال ساخت است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *