سازندگان Final Fantasy XVI قصد عرضه نسخه PC بازی را داشتند اما نتوانستند آن را تا زمان عرضه بازی آماده کنند

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
نسخه کامپیوتر فاینال فانتزی

در مصاحبه‌ای که اخیرا از Yoshi-P، سازنده بازی فاینال فانتزی 16 منتشر شده است، وی گفته هدف سازندگان بازی این بوده که نسخه کامپیوتر بازی را همزمان با عرضه آن برای کنسول پلی‌استیشن آماده کنند، اما برای این کار زمان کافی وجود ندارد.

نکته مثبتی که از این صحبت می‌توان برداشت کرد این است که Square Enix برخلاف سازندگان بازی‌های Star Wars Jedi: Survivor که یک بازی مملو از باگ را برای کامپیوتر عرضه کردند و همچنین The Last of Us Part 1 که نسخه کامپیوتر آن شروعی ناامید کننده داشت، قرار نیست گیمرهای کامپیوتر را ناامید کنند. به نظر می‌رسد که این شرکت با وجود این‌که می‌داند به تاخیر انداختن عرضه نسخه کامپیوتر می‌تواند باعث می‌شود تب و تاب گیمرها برای این بازی فروکش کند، و تاثیر منفی بر فروش آن بگذارد، باز هم حاضر نشده است در عرضه آن شتاب‌زده عمل کند.

از طرفی نیز گیمرهایی که می‌خواهند بر روی کنسول پلی‌استیشن این بازی را تجربه کنند، می‌توانند مطمئن باشند که سازندگان بازی در هنگام ساخت آن، تمام تمرکز خود را بر روی نسخه پلی‌استیشن گذاشته‌اند.

این بازی در تاریخ 22 ژوئن (1 تیر) برای کنسول پلی‌استیشن منتشر می‌شود. اما بر اساس  این مصاحبه می‌توان انتظار داشت که نسخه کامپیوتر آن نیز به زودی عرضه شود.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *