سازندگان بازی دیابلو می‌گویند که در آپدیت بعدی بازی مشکل Gemها حل خواهد شد

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
مشکل جم‌ها در دیابلو4

اگر از طرفداران بازی Diablo باشید، حتما تا الان شماره چهارم این بازی را شروع کرده‌اید. در حالی که این بازی شروع خوبی داشته و طرفداران آن تا حد زیادی از کیفیت ساخت آن رضایت دارند، اما مانند هر بازی دیگری، این بازی نیز در ابتدای انتشار ایراداتی دارد که با آپدیت‌های جدید رفع خواهند شد.

در صورتی که در این بازی دشمنان زیادی را کشته باشید و لوت‌های زیادی جمع آوری کرده باشید، احتمالا Gem های زیادی هم به‌دست آورده‌اید. اما قرار گرفتن این جم‌ها در فضایی که اسلحه و تجهیزات قرار دارند، قطعا اذیت کننده است.

البته این مسئله در حال حاضر مورد توجه سازندگان بازی نیز قرار گرفته است. در مجموعه تصویری Campfire Chat که در آن سازندگان درباره به‌روزرسانی‌ها صحبت می‌کنند و سوالات مخاطبین را پاسخ می‌دهند، این بار نوبت سازندگان بازی دیابلو بود که به سوالات مخاطبین خود پاسخ دهند. در این برنامه، جو شلی (Joe Shelly)، کارگردان این بازی تایید کرد که تیم سازنده بازی از مشکل جم‌ها در این بازی آگاه هستند و برای حل این مسئله برنامه دارند.

اما به این زودی منتظر این به‌روزرسانی نباشید. به گفته شلی، این به‌روزرسانی تا شروع فصل دو، عرضه نخواهد شد. فصل‌ها در بازی دیابلو 4 حدود سه ماه طول می‌کشد و فصل اول نیز در ماه تیر یا مرداد، شروع خواهد شد. بنابراین زودتر از فصل پاییز، این اتفاق نخواهد افتاد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری