،

Google Calendar به کاربران اجازه می‌دهد لوکیشن کاری خود را مشخص کنند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
لوکیشن در تقویم گوگل

Google در حال افزودن ویژگی جدیدی به تقویم است که به کاربران امکان این را می‌دهد تا مکان‌های کاری را در تقویم تعیین کنند که مشخص می‌کند کاربر در بخش‌های خاصی از روز کجا کار می‌کند. از سال 2021، گوگل به کاربران این امکان را داده که مکان کاری خود را برای روزهای خاصی از هفته تنظیم کنند. اما ویژگی جدید مفید است، زیرا به کاربران کمک می‌کند تا با دقت بیشتری در دسترس بودن خود را بر اساس مکان فیزیکی تنظیم شده، که می‌تواند در طول روز تغییر کند، منعکس کنند.
به عنوان مثال، یادداشت تقویمی ایجاد می‌کنید که در یک رویداد شرکت کنید و بعد از ظهر به دفتر کار می‌رسید. این ویژگی باعث می‌شود که همکاران شما در صورتی که بخواهند با شما تماس بگیرند یا جلسه‌ای ترتیب دهند، بدانند در کجا کار می‌کنید.

این ویژگی در یک محیط کاری ترکیبی که در آن کارکنان ممکن است از خانه، یک دفتر، یک ساختمان خاص یا ترکیبی از این‌ها کار کنند، مفید است. به‌علاوه، افرادی که دسترسی به Google Calendar شخصی را واگذار کرده‌اند، اکنون می‌توانند مکان‌های کاری را برای کل روز یا برای بخش‌های خاصی از روز برای آن تقویم به‌طور کامل ویرایش کنند.
این به‌روز رسانی به‌ویژه برای افرادی مانند دستیاران اجرایی که تقویم‌های دیگران را کنترل و مدیریت می‌کنند مفید است.

 

نشان دادن لوکیشت در تقویم گوگل

 

جزئیات در دسترس بودن و عرضه اولیه

این ویژگی برای کاربران Google Workspace Business Standard، Business Plus، Enterprise Standard، Enterprise Plus، Education Fundamentals، Education Standard، Education Plus، Teaching and Learning Upgrade و غیرانتفاعی در دسترس است.
برای دامنه‌های انتشار زمان‌بندی‌شده، عرضه تدریجی در ۱۴ ژوئیه با همان جدول زمانی قابل مشاهده آغاز می‌شود. این عرضه مرحله‌ای به Google اجازه می‌دهد تا از اجرای روان اطمینان حاصل کند و هرگونه مشکل بالقوه‌ای که ممکن است ایجاد شود را برطرف کند.در همین حال، گوگل یک ویژگی بی‌صدا کردن اعلان‌ها را در تقویم اضافه کرده است تا به کاربران کمک کند در زمان تمرکز بهتر تمرکز کنند. اعلان‌های بی‌صدا به کاربران امکان می‌دهد بهتر تمرکز کنند و برای بهره‌وری بهتر، حواس‌پرتی را از بین ببرند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *