،

گوشی گوگل Pixel 8، Pixel 8 Pro می‌تواند با باتری‌های بزرگ‌تر و شارژ سریع‌تر عرضه شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:

گوشی‌های پیشرفته بعدی گوگل، پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو، چند ماه دیگر رونمایی خواهند شد. اما ما اطلاعات زیادی در مورد این دو گوشی آینده در دست نیست. در مورد این محصولات گوگل از دوربین‌های جدیدتر گرفته تا نمایشگرهای مختلف، اطلاعاتی در مورد سری پیکسل 8 منتشر شده است. اکنون ظرفیت باتری و سرعت شارژ این دو گوشی نیز در اینترنت فاش شده است.

طبق گفته‌های Android Authority، پیکسل 8 و پیکسل 8پرو چند تغییر کوچک در ظرفیت باتری خواهند داشت. پیکسل 8 می‌تواند یک پیشرفت متوسط داشته باشد و از باتری 4485 میلی آمپر ساعتی در مقایسه با باتری 4270 میلی آمپر ساعتی پیکسل 7 برخوردار باشد. در همین حال، پیکسل 8 پرو تنها شاهد افزایش جزئی 24 میلی آمپر ساعتی به 4950 میلی آمپر ساعت خواهد بود.

 

Google Pixel 8, Pixel 8 Pro

 

در مورد شارژ بی سیم، پیکسل‌8 و پیکسل8پرو باید گفت: از شارژ بی‌سیم اختصاصی 20 واتی پشتیبانی می‌کنند. سرعت شارژ Qi 2 برای هر دو مدل 12 وات محدود شده است. همچنین انتظار می‌رود گوشی‌های پیکسل جدید شارژ سیمی سریع‌تری داشته باشند. به طور خاص، شایعه شده است که پیکسل8 و 8پرو به ترتیب از شارژ با 24 وات و 27 وات پشتیبانی می‌کنند که نسبت به سرعت شارژ 20 وات و 23 وات فعلی پیکسل 7 و 7 پرو بهبود جزئی دارد.

سری Pixel 8 ممکن است از تراشه Broadcom استفاده کند که باید از Wi-Fi 7 پشتیبانی کند.

Wi-Fi 7 یک استاندارد شبکه بی‌سیم جدید است که وعده سرعت بیشتر، قابلیت اطمینان بیشتر و تأخیر کمتر را می‌دهد، اگرچه هنوز نهایی نشده است با این حال، ممکن است حتی اگر پیکسل 8 از یک تراشه با قابلیت Wi-Fi 7 استفاده کند، به طور رسمی از پروتکل مانند Galaxy S23 Ultra سامسونگ پشتیبانی نکند که با وجود داشتن یک تراشه سازگار با Wi-Fi 7 در داخل، از Wi-Fi 6E پشتیبانی می‌کند.

همچنین، گوگل تا یک سال دیگر به ارائه اتصال Ultra-Wideband به طور انحصاری در مدل Pro ادامه خواهد داد.
انتظار می رود پیکسل8 و پیکسل 8پرو اواخر امسال در ماه اکتبر معرفی شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *