ویژگی‌های پنهان Threads که باید بدانید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت های تردز
قابلیت های تردز

فهرست مطالب

Meta’s Thread از زمان انتشار، روز به روز در حال محبوب شدن است. این برنامه با همکاری اینستاگرام کار می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد فالوورها، جزئیات پروفایل و موارد دیگر را همگام‌سازی کنند. رقیب توییتر متا ویژگی‌های اساسی مانند امکان ارسال به‌روزرسانی‌های متنی، عکس‌ها و ویدیوها و اشتراک‌گذاری آن‌ها با دیگران را ارائه می‌دهد. با این حال، ویژگی‌های خاصی وجود دارد که ممکن است درباره آن‌ها ندانید، در اینجا 4 ویژگی وجود دارد که بد نیست آن‌ها را بدانید.

فالو کردن سریع

Threads دارای ویژگی Quick Follow است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به سرعت سایر کاربران را در پلتفرم دنبال کنند. این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا بدون نیاز به باز کردن پروفایل آن‌ها و ضربه زدن بر روی دکمه Follow، سایر کاربران را دنبال کنند. برای دنبال کردن با این روش، می‌توانید به سادگی روی نماد + در کنار دسته آن‌ها ضربه بزنید تا آ‌‌‌‌‌ن‌ها را دنبال کنید.

به سرعت ترد جدید ایجاد کنید

برای ارسال یک ترد جدید، کاربران باید روی نماد + در پایین کلیک کنند. اما برای ایجاد یک موضوع جدید در داخل موضوع (چند رشته) تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه Add to a Thread ضربه بزنید تا یک رشته دوم یا چند رشته در زیر نخ اصلی اضافه کنید. این مانند چندین توییت در زیر یک توییت واحد است(رشتو) . اما متا این را ساده‌تر کرده است. تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که سه بار روی دکمه enter روی صفحه کلید خود ضربه بزنند تا یک ترد فرعی جدید ایجاد کنند.

کاربران را Mute کنید

اگر دوست ندارید هر بار که کسی موضوع جدیدی را پست می‌کند مطلع شوید، Threads این گزینه را دارد که افراد را بی‌صدا کند. این می‌تواند برای افرادی باشد که خیلی به آن‌ها اهمیت نمی‌دهید یا می‌خواهید هر بار که چیزی را پست می‌کنند مزاحم شما نشوند.
منوی سه نقطه را در یک پست از حساب Threads که می‌خواهید بی‌صدا کنید، ضربه بزنید. از منوی کشویی گزینه Mute را انتخاب کنید.

پنهان کردن کلمات

Threadها همچنین دارای گزینه اختصاصی Hidden Words هستند. این به کاربران امکان می‌دهد هم پاسخ‌های توهین‌آمیز و هم پاسخ‌هایی با کلمات و عبارات خاص را پنهان کنند. این را با رفتن به صفحه Privacy از نمایه و گزینه Hidden words را فعال کنید.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *