احتمال عرضه بازی High on Life برای PS4 و PS5

اوغر
اشتراک‌گذاری در:

بازی High on Life سال گذشته توسط شرکت Squanch Games برای ویندوز و کنسول‌های Xbox عرضه شد. این بازی که توسط سازندگان سریال محبوب Rick and Morty ساخته شد، با استقبال خوبی از سوی منتقدان و گیمرها مواجه شد و رکوردهای زیادی را در زمینه تعامل و فروش جابجا کرد. حالا به نظر می‌رسد که Squanch Games در نظر دارد تا این بازی را برای کنسول‌های پلی‌استیشن نیز عرضه کند.

در حال حاضر این عنوان برای پلی‌استیشن منتشر نشده است و از سوی سازندگان آن هم خبری مبنی بر عرضه آن منتشر نشده است. اما اخیرا یک کاربر توییتر مواردی را مشاهده کرده است که حاکی از عرضه این عنوان برای پلی‌استیشن در آینده نزدیک است. قضیه از این قرار است که در سایت orbitpatches که به‌روزرسانی‌های مربوط به PS4 را منتشر می‌کند، مواردی مرتبط با بازی High on Life منتشر شده است. در این به روزرسانی خبری از زمان عرضه بازی نیست، اما از آن‌جایی که در مورد رفع باگ‌های عمومی صحبت شده است، به نظر می‌رسد که بازی در حال گذراندن مراحل نهایی جهت انتشار باشد.

با وجود این، از آن‌جایی که سازندگان بازی هیچ خبری را در این زمینه اعلام نکرده‌اند، نمی‌توان با قطعیت در مورد این مسئله صحبت کرد و باید صبر کرد و دید آیا این شایعه به واقعیت تبدیل می‌شود یا خیر.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری