آزمایش ادغام مرورگر سامسونگ با ChatGPT

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
چت بات هوش مصنوعی در مرورگر سامسونگ

سامسونگ به دنبال راه‌هایی برای آوردن هوش مصنوعی به گوشی‌های هوشمند خود است. گزارش‌هایی که در اوایل سال منتشر شد به این موضوع اشاره کردند که چگونه سامسونگ باعث ایجاد وحشت در گوگل شده است، زیرا به دنبال تغییر از جستجوی گوگل به مایکروسافت بینگ برای ویژگی‌های هوش مصنوعی بود. بعداً، سامسونگ این ایده را کنار گذاشت و در جستجوی گوگل ماندگار شد. با این حال، به نظر می‌رسد این شرکت همچنان امیدوار است که هوش مصنوعی را در قالبی برای مشتریان خود بیاورد، زیرا سرنخ‌‍‌هایی را پیدا شده است که به ادغام ChatGPT در برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ اشاره می‌کند.

شواهد نشان می‌دهد که ادغام ChatGPT در مرورگر اینترنت سامسونگ می‌تواند یک ویژگی لابراتواری و آزمایشی باشد. ما فرض می‌کنیم که مرورگر می‌تواند اجرای پرس‌و‌جوها را در ChatGPT بدون نیاز به پیمایش به وب سایت ChatGPT برای کاربران آسان کند. در این میان یکی مکان نگهداری تنظیمات ChatGPT و دیگری برای انتخاب مدل ChatGPT وجود دارد.

هنوز عملکردهای بیشتری را در برنامه سامسونگ پیدا نشده‌ است. بنابراین باید دید دقیقاً آیا این با بازدید ساده از ChatGPT از طریق مرورگر متفاوت است. احتمالاً، گمان می‌رود که کاربران می‌توانند ChatGPT را در صفحات وب موجود برای ایجاد خلاصه‌ای از صفحه فراخوانی کنند، که می‌تواند به یک ویژگی برجسته خوب برای مرورگر تبدیل شود.

ادغام ChatGPT در حال حاضر در برنامه مرورگر اینترنت سامسونگ فعال نیست. پلاگین‌های شخص ثالثی برای مرورگر موجود است که دسترسی و عملکرد ChatGPT را به ارمغان می‌آورد، اما نمی‌توان آن‌ها را با یکپارچه‌سازی شخص اول برابر دانست.

این نکته را هم البته در نظر داشته باشید که مرورگر اینترنت سامسونگ از قبل روی گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های Samsung Galaxy نصب شده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *