،

iOS 17 Beta 3 منوی جدیدی را برای بازیابی یا حذف دائمی عکس‌ها ایجاد کرد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
iOS 17 Beta 3

فهرست مطالب

اپل سومین سیستم عامل بتای آی او اس 17 خود را منتشر کرد. بتای سوم شامل چندین ویژگی جدید است و همچنین بهبودها و اصلاحاتی را در ویژگی‌های موجود به ارمغان می‌آورد. یکی از این ویژگی‌ها، نماد منوی جدید در پایین آلبوم Recently Deleted است که دو عملکرد را در یکی ترکیب می‌کند.

گزینه منوی جدید برای عکس های پاک شده

اپل به جای اضافه کردن دو دکمه اختصاصی برای حذف یا بازیابی عکس‌ها از آلبوم Recently Deleted، یک آیکون منوی سه نقطه‌ای جدید در پایین اضافه کرده است که گزینه بازیابی یا حذف عکس‌ها را نشان می‌دهد.

عملکرد منوی جدید ساده است؛ به کاربران امکان می‌دهد عکس‌ها را از آلبوم بازیابی یا به طور کامل حذف کنند. وقتی کاربران تعدادی عکس را انتخاب می‌کنند، منو گزینه حذف یا بازیابی عکس‌های انتخاب شده را نشان می‌دهد. اما، وقتی هیچ تصویری انتخاب نمی‌شود، گزینه‌های Delete All و Recover All را نشان می‌دهد. در مورد Live Photos، گزینه جدیدی وجود دارد:Save as Video.

سایر تغییرات iOS 17 بتا 3

علاوه بر آیکون منوی جدید، آپدیت شامل چندین ویژگی دیگر نیز می‌شود. در اینجا یک لیستی از آن‌ها را آورده‌ایم.

ظاهر ساده و تم رنگی جدید برای صفحه سلامت روانی

اپل یک ویژگی جدید بهزیستی ذهنی را برای دستگاه های iOS 17 اعلام کرده است که اواخر امسال منتشر خواهد شد. این شرکت تغییراتی را در بخش سلامت روانی برنامه Health اعمال کرده است، از جمله طراحی ساده تر و طرح رنگی جدید. اکنون دکمه روی صفحه با طرح رنگ مطابقت دارد و رنگ‌های جدیدی برای حالات مختلف وجود دارد.
کاربران می‌توانند احساس خود را در حال حاضر با نوار لغزنده بسیار دلپذیر و بسیار ناخوشایند انتخاب کنند و بخش بر این اساس رنگ را تغییر می‌دهد.

 

سیستم عامل بتای آی او اس 17

 

تیتراژ آهنگ در Apple Music

Apple Music با یک دکمه جدید به روز شده است که به کاربران امکان می‌دهد، آهنگی را که در حال پخش، جستجو یا در لیست پخش است مشاهده کنند. تیتراژ شامل تمام جزئیات آهنگ، مانند اجراکنندگان، آهنگسازان، گروه و اطلاعات تولید است.
همین بخش اکنون گزینه‌ای برای مشاهده متن کامل ترانه دارد. علاوه بر این، همچنین نشان می‌دهد که آیا آهنگ با کیفیت صدای Lossless یا Dolby Atmos موجود است یا خیر.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *