سازندگان مورتال کامبت 1، کاراکترهای بازی را در کامیک کان معرفی کردند

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
سازندگان مورتال کامبت 1، کاراکترهای بازی را در کامیک کان معرفی کردند

طرفداران بازی Mortal Kombat 1 از زمان اعلام خبر ساخت این بازی، مشتاقانه منتظر شنیدن خبرهای رسمی در مورد کاراکترهای حاضر در این بازی بودند. در این میان، گمانه‌زنی‌هایی نیز از حضور یا عدم حضور برخی از کاراکترها در این بازی منتشر می‌شد.

اما اکنون در کامیک کان برگزار شده در سن دیگو، شرکت NetherRealm حضوری فعال داشت و اطلاعات زیادی در مورد Mortal Kombat 1 منتشر کرد. در این پنل، برخی از کاراکترهای مهمان حاضر در بازی به عنوان اولین DLC Pack آن، معرفی شدند که Homelander, Invincible’s Omni-Man و Peacemaker از جمله آن‌ها هستند. کاراکترهای حاضر در این پک نیز Erma، Quan Chi و Takeda هستند.

Homelander دقیقا همان ظاهری را دارد که در سریال آمازون داشت و همچنین Peacemaker نیز چهره جان سنا (John Cena) در سریال MBO Max را دارد.

در این پنل سایر کاراکترها، مانند Baraka, Darrius, Khameleon, Li Mei و Tanya نیز معرفی شدند.

در این شماره، کاراکترهای Kameo نیز حضور دارند که در مبارزات به شخصیت اصلی کمک می‌کنند و با ضربات مخصوص، پرتاب‌ها و ضربات گارد شکن، به جذاب شدن گیم‌پلی کمک می‌کنند.

این شخصیت‌ها شامل Ferra, Johnny Cage, Khameleon, Mavado و Tremor هستند.

تاریخ عرضه بازی مورتال کامبت یک برای PC, PS5, Nintendo Switch و Xbox Series X، 19 سپتامبر 2023 (28 شهریور 1402) اعلام شده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *