ایلان ماسک همچنان در توییتر به کار تقلید آمیزِ زاکربرگ توهین می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
توهین ماسک به کپی کاری زاکربرگ

 Threads تنها در عرض پنج روز به 100 میلیون کاربر رسید

بطور واضح مشخص است که ایلان ماسک توسط Threads جدیدترین رقیب توییتر بهم ریخته است زیرا این میلیاردر اکنون در حال پاسخ به یک حساب تقلید آمیز است که از طرف او به مارک زاکربرگ توهین می کند.

متا به تازگی پلتفرم رسانه اجتماعی مبتنی بر متن خود را به نام Threads در روز چهارشنبه راه اندازی کرد و شاهد ثبت نام 100 میلیون نفر در پنج روز اول بود.

در توییتر، کاربران شروع به خداحافظی با پلتفرم کردند و به سراغ جایگزین زاکربرگ رفتند و «خداحافظ توییتر» یک روز پس از راه‌اندازی Thread به موضوعی پرطرفدار تبدیل شد.

مالک میلیاردر توییتر به طور قابل توجهی از این پیشرفت ناراضی بوده است و مدیر عامل متا را در توییتر هدف قرار داده است و اکنون با یک حساب هجو آمیز، به نام @ElonMuskAOC درگیر شده است که شبیه ماسک در این پلتفرم است.

 

شکایت ایلان ماسک به کپی زاکربرگ از توییتر

 

این اکانت که بیش از 400.000 فالوور دارد و اغلب با ایلان ماسک اشتباه گرفته می‌شود، در توییتی نوشت: «من 44 میلیارد دلار برای این برنامه خرج کردم و حالا پسر مارمولک تصمیم گرفت کپی و پیست کند. اکنون احساس مالکیت آن را دارید. جای تو در قفس است زاک!»

ماسک شخصا در زیر این توییت، کامنتی گذاشت و گفت: «بسیاری از مردم فکر می‌کنند صاحب این حساب من هستم.» زمانی که یکی از کاربران به این موضوع اشاره کرد که ماسک منکر این موضوع نیست که زاکربرگ «یک پسر مارمولک» است، او به شوخی پاسخ داد: «شاید این فقط به دلیل استفاده بیش از حد از مرطوب کننده باشد.»

ایلان ماسک روز یکشنبه وقتی توییت کرد «زاک یک فاجعه است» و سپس «مسابقه مُچ‌اندازی» را پیشنهاد داد، که این باعث شد توهین‌ها را بیشتر شود.

حساب هجو آمیز @ElonMuskAOC این توییت‎ها را در یک اسکرین‌شات منتشر کرد و به شوخی گفت: «در این مرحله، نمی‌توانم پیگیری کنم که از کدام حساب توییت می‌کنم.» اکانت ایلان ماسک واقعی پاسخ داد: همان!

اما خشم ماسک فقط به سوایپ‌های ارزان در شبکه‌های اجتماعی ختم نمی‌شود. وکیل او الکس اسپیرو، نامه‌ای به زاکربرگ ارسال کرد و او را متهم کرد که «ده ها کارمند سابق توییتر» را برای ایجاد یک برنامه «کپی» استخدام کرده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *