،

درآمد جهانی نتفلیکس

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
درآمد جهانی نتفلیکس

پیش‌بینی نتفلیکس درباره از دست داد 7 هزار مشترک در دوسال آینده در بریتانیا

انتظار می‌رود کاهش تعداد مشترکین نت‌فلیکس ادامه داشته باشد. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که ممکن است طی دو سال 700.000 کاربر در بریتانیا از دست بدهد. از این تعداد، حدود 500.000 مشترک بریتانیا ممکن است در سال مالی 2022 از دست رفته باشند و غول استریم ممکن است 200.000 مشترک دیگر را در سال 2023 از دست بدهد.
از دست دادن مشترک آتی به کاهش هزینه‌های مصرف کنندگان آگاه نسبت به بودجه نسبت داده شده است. در عین حال، خدمات پشتیبانی از تبلیغات این شرکت هنوز مشتریان را به خوبی جلب نکرده است.

اولین کاهش مشترک جهانی نتفلیکس

نتفلیکس اخیراً پس از گزارشِ از دست دادن مشترکین برخی از کارکنان خود را برای اولین بار در یک دهه گذشته، اخراج کرد. طبق گزارش شرکت تحقیقاتی Ampere Analysis مستقر در بریتانیا، نتفلیکس شاهد کاهش تعداد کاربران خود در بریتانیا از 14.2 میلیون به 13.7 میلیون خواهد بود.
جالب اینجاست که پیش بینی می‌شود نتفلیکس که محبوب‌ترین سرویس در بریتانیا است، تنها سرویس پخش جریانی باشد که در سال 2022 مشترکین خود را از دست می‌دهد. این شرکت در سال 2021 به 800.000 مشترک رسیده بود.

رقیب آن Disney+، تنها سرویس عمده‌ای است که پیش‌بینی می‌شود شتاب قابل توجه خود را حفظ کند. تحلیلگران ادعا می‌کنند که این سرویس که در اوایل سال 2020 در بریتانیا راه اندازی شد، رشد مشترکین پیشرو در بازار را 1.4 میلیون گزارش خواهد کرد. گفته می‌شود که این شرکت در سال جاری پایگاه خود در بریتانیا را به 6 میلیون نفر افزایش می‌دهد.

درآمد جهانی نتفلیکس

در سطح جهانی، نتفلیکس پس از از دست دادن مشترکین در دو فصل متوالی قبل از آن، در سه ماهه سوم به رشد بازگشت. غول استریم در سه ماهه سپتامبر تخمین‌های وال‌استریت را شکست داد و 2.4 میلیون مشترک اضافه کرد. افزایش تعداد مشترکین به سریال‌های موفقی از جمله Dahmer و Stranger Things 4 نسبت داده شد.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری