، ،

OpenAI از جزئیات اپلیکیشن اندروید ChatGPT خبر داد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
اپلیکیشن اندروید ChatGPT لاگ مدیا

استارت‌آپ هوش مصنوعی (AI) تحت حمایت مایکروسافت، OpenAI، ChatGPT را در سال 2022 راه‌اندازی کرد. در ماه مه، شرکت تحت رهبری سام آلتمن اولین اپلیکیشن موبایل خود را برای کاربران آیفون و آی‌پد راه‌اندازی کرد. در جریان راه‌اندازی اپلیکیشن آیفون، این شرکت قول داد که یک اپلیکیشن ChatGPT را برای کاربران اندرویدی راه اندازی کند. اکنون این شرکت اپلیکیشن اندروید خود را معرفی کرده است. این شرکت در توییتر رسمی خود این خبر را اعلام کرد.

سطح دسترسی به برنامه اندروید ChatGPT

این شرکت اعلام کرده است که اپلیکیشن ChatGPT برای گوشی‌ و تبلت‌های اندرویدی از هفته آینده عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود که این اپلیکیشن نیز مانند همتای iOS خود، برای کاربران اندرویدی رایگان باشد. OpenAI همچنین فهرستی را در پلی استور اضافه کرده است که دارای دکمه «ثبت نام» است. کاربران می توانند با استفاده از این گزینه اپلیکیشن را پیش خرید کنند. این کاربران می‌توانند پس از در دسترس قرار گرفتن برنامه را نصب کنند. این فهرست همچنین به کاربران اجازه «لغو ثبت نام» می‌دهد.

برنامه‌های موبایل برای چت بات‌ها

ربات چت Google Bard رقیب ChatGPT در حال حاضر برنامه تلفن همراه اختصاصی ندارد. با این حال، کاربران می‌توانند به رابط مبتنی بر وب پلت‌فرم دسترسی داشته باشند. در همین حال، برنامه بینگ مایکروسافت از فوریه بر روی برنامه‌های اندروید و iOS در دسترس است. این برنامه همچنین دارای یک ربات چت است که از مدل Prometheus شرکت و GPT-4 OpenAI استفاده می‌کند.
شایعات حاکی از آن است که اپل نیز در حال توسعه ربات چت هوش مصنوعی مولد خود است. این مدل ظاهرا AppleGPT نام دارد. سازنده آیفون به طور موقت عرضه ربات چت را متوقف کرده است.
گزارش‌ها همچنین کاهش ترافیک وب و نصب برنامه‌ها را در ماه ژوئن نشان می‌دهد. در چند روز گذشته برخی از کاربران همچنین از «کندتر و احمقانه» شدن GPT-4 شکایت کرده‌اند. طبق گزارش Business Insider، Open AI از کاربران خواسته است تا ارزیابی‌هایی را ارسال کنند. این بازخوردها به شرکت کمک می‌کند تا به بهبود مدل‌های خود ادامه دهد. OpenAI همچنین گفت که به به‌روز رسانی API ها ادامه می‌دهد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *