، ،

PUBG Mobile از همکاری با Dragon Ball Super خبر داد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
PUBG Mobile همکاریDragon Ball Super

PUBG Mobile با Dragon Ball Super همکاری کرده است تا شخصیت‌های خود را به همراه ویژگی‌های دیگر از جمله سرعت فوق العاده و وسایل نقلیه پرنده به بازی بیاورد. Dragon Ball Super یکی از مشهورترین فرنچایزهای انیمه ژاپنی تمام دوران است. شرکت پرطرفدار بازی های نبرد رویال از طریق یک پست توییتری این همکاری را اعلام کرد. در حال حاضر حضور چهار شخصیت گوکو، وگیتا، پیکولو و فریزا به صورت رسمی تایید شده است.
این همکاری قرار است در جولای 2023 با نسخه 2.7 به روز رسانی Tencent Games منتشر شود. PUBG در ابتدا این همکاری را در آگوست 2022 برای جامعه بازی های موبایل اعلام کرد. این همکاری همچنین نشان دهنده اولین همکاری بین Dragon Ball Super و یک بازی انحصاری موبایل است.

 

PUBG Mobile بازی انحصاری

 

این شرکت هنوز جزئیات دیگری از همکاری PUBG Mobile و Dragon Ball Super را اعلام نکرده است. در حین بازی، گیمرها می‌توانند لباس‌های بازی، لوازم جانبی و پوسته‌های اسلحه را که برای نمایش زیبایی‌شناسی متمایز این سری طراحی شده‌اند، استفاده کنند. این آیتم‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهند تا شخصیت‌های درون بازی خود را با اجزای Dragon Ball Super شخصی‌سازی کنند و به آن حس شخصی ببخشند.

با این حال، این اولین باری نیست که این بازی با انیمه و سایر محتوای انیمیشن وارد همکاری می شود. پیش از این، PUBG Mobile با مجموعه‌های محبوب دیگری مانند Neon Genesis Evangelion، Jujutsu Kaisen و League of Legends’ Arcane همکاری کرد که محتوایی با موضوع شگفت‌انگیز را برای طرفداران خود به ارمغان آورد.

در طول رویداد PUBG Mobile و Dragon Ball Super، گیمرها می‌توانند شخصیت‌های انیمه مورد علاقه‌شان از جمله Goku، Frieza، Piccolo و Vegeta را ببینند که با برخی لباس‌های انحصاری و جوایز دیگر وارد PUBG Mobile می‌شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *