،

آیفون قدیمی کمیاب در یک حراجی به 158,644 دلار رکورد زد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
حراجی اولین آیفون کمیاب - لاگ مدیا

هر چند ماه یکبار، برخی از یادگاری‌های کمیاب اپل در یک حراجی با قیمت‌های نسبتاً بالایی فروخته می‌شود. وقتی صحبت از محصولات اپل می‌شود که مایل به پرداخت مقدار زیادی پول هستند، در میان کلکسیونرهای محصولات کمیاب تقاضای زیادی وجود دارد. با این حال، این ممکن است یکی از چشم‌گیرترین پولی باشد که ممکن است پرداخت شده باشد. طبق گزارش 9to5Mac، حراج LCG به تازگی اولین آیفون «نادر» را به قیمت 1,58,644 دلار، فروخته است.

چه چیزی این آیفون‌ها را کمیاب می‌کند

برای شروع، این اولین مدل 4 گیگابایتی است که در کارخانه مهر و موم شده است. «در امتداد سطح و لبه‌ها تقریباً بی‌عیب و نقص، مهر و موم کارخانه با جزئیات صحیح درز و سفتی تمیز است. برچسب‌های پشت آن به درستی در زیر مهر و موم کاملاً دست نخورده هستند.

علاوه بر این، گوشی هرگز فعال نشده و اصالتا تلفن بکر است زیرا فرستنده بخشی از تیم مهندسی اصلی اپل در هنگام عرضه آیفون برای اولین بار بود.
این خانه حراج خاطرنشان کرد که «مدل اصلی 4 گیگابایتی در میان کلکسیونرهای آیفون به عنوان “جام مقدس” در نظر گرفته می‌شود. این موضوعی نادر است زیرا مدل 4 گیگابایتی در ژوئن 2007 در کنار مدل 8 گیگابایتی عرضه شد. با این حال، این مدل 8 گیگابایتی بود که به راحتی از مدل 4 گیگابایتی فروش بیشتری داشت. خانه حراج گفت: «تعقیق فروش باعث شد اپل تصمیم بگیرد که مدل 4 گیگابایتی را در 5 سپتامبر 2007، کمی بیش از دو ماه پس از عرضه اولیه، متوقف کند.
قبل از این فروش، بیشترین مبلغی که شخصی برای یک مدل قدیمی آیفون پرداخت کرده بود، 63.000 دلار بود که نزدیک به 52 میلیون روپیه در هند بود. قیمت اصلی آیفون 4 گیگابایتی 499 دلار بود که به این معنی است که در این حراجی 318 برابر بیشتر فروخته شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *