رکورد بیشترین بازدید توییت شکسته شد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
رکورد بازدید توییتر

چه بخواهیم چه نخواهیم، توییتر یکی از بزرگترین پلتفرم‌های رسانه اجتماعی است که تا به حال بر اینترنت تسلط نسبی داشته است، و برای مدت طولانی به دلایل خوبی این موقعیت را حفظ کرده است. این یک پلتفرم توزیع اطلاعات ایده‌آل بوده است زیرا اطلاعات کوتاهی دارد که می‌تواند برای انتشار سریع اخبار برای همه در دسترس باشد.

با این حال، از زمانی که ایلان ماسک این پلتفرم را تصاحب کرده است، توییتر یکی پس از دیگری سوار بر ترن هوایی جهنمی به دلیل تغییرات مضحک این میلیاردر انجام شده است. ماسک از تایید تیک آبی پولی گرفته تا اخراج دسته جمعی کارمندانش زندگی کاربران توییتر را سخت‌تر کرده است. و با اجرای جدیدترین قوانین، ماسک بخش «اجتماعی» «رسانه‌های اجتماعی» را حذف کرده است.

ایلان ماسک بامداد دیروز در راستای تازه‌ترین تغییرات توییتر گفت دیدن و خواندن پست‌های این شبکه‌ی اجتماعی بدون ورود به حساب کاربری امکان‌پذیر نخواهد بود. ایلان ماسک در توییتی اعلام کرد برای مقابله‌ با جمع‌آوری داده‌های توییتر ازطریق سرویس‌های هوش مصنوعی تعداد پست‌هایی که کاربران در طول روز مشاهده می‌کنند محدود شده است.

تا لحظه انتشار این پست، در تاریخ 12 تیرماه، ساعت 17:28 دقیقه، این توییت حدود 550 میلیون بازدید داشته است که همچنان در حال افزایش است.

 

رکورد بازدید توییت ایلان ماسک

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *