سامسونگ در حال رفع مشکل گلکسی‌واچ با خالکوبی دست

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
مشکل خالکوبی با گلکسی واچ

اگر برای استفاده از ساعت گلکسی خود به دلیل خالکوبی روی مچ دست خود مشکل دارید، شما تنها نیستید. حتی این مشکل فقط به ساعت‌های هوشمند سامسونگ نیز محدود نمی‌‎شود. وقتی صحبت از اکثر ابزارهای پوشیدنی(مثل ساعت‌های هوشمند) به میان می‌آید، خالکوبی‌های مچ دست یک مانع رایج است، خواه ساعت گلکسی، اپل واچ یا هر ساعت هوشمند دیگری که برای اندازه‌گیری داده‌های بیومتریک به حسگرهای نوری متکی است. این حسگرها در هنگام اسکن، با جوهر خالکوبی به مشکل بر می‌خورند و در بسیاری از موارد، عملکرد تشخیص به درستی کار نمی‌کند. خوشبختانه، به نظر می‌رسد حداقل سامسونگ راه حلی در دست کار دارد.

مشکل خالکوبی با گلکسی واچ

یک ناظر مسئول برنامه Galaxy Wear تأیید کرده است که توسعه دهندگان سامسونگ در حال کار بر روی اضافه کردن ویژگی هستند که تشخیص پوشیدن لباس را برای کاربرانی که روی مچ دست خود خالکوبی می کنند، بهبود بخشد. این بدان معناست که جوهر خالکوبی مچ شما دیگر با سنسورهای ساعت گلکسی شما تداخلی نخواهد داشت، زیرا باید به دقت تشخیص دهند که شما ساعت را بسته‌اید.

این به روز رسانی باید در نیمه دوم سال جاری در دسترس قرار گیرد. بازه زمانی انتشار مشخصی مشخص نیست. می‌توانیم ببینیم که ساعت‌های گلکسی این ویژگی را در کنار انتشار One UI 5 Watch دریافت می‌کنند. این نرم افزار در حال حاضر به صورت بتا در دسترس است و ما حدس می‌زنیم که انتشار پایدار آن می‌تواند همزمان با عرضه سری Galaxy Watch 6 در اواخر جولای باشد.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *