،

سامسونگ قیمت گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 را پیش از عرضه فاش می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
Galaxy Z Fold 5

تا عرضه نسل بعدی گوشی‌های تاشو گلکسی سامسونگ چند هفته دیگر باقی مانده است، اما تاکنون اطلاعات زیادی درز کرده است. این شرکت قرار است گلکسی زد فولد 5 و گلکسی زد فلیپ 5 را در 26 ژوئیه معرفی کند و از قبل رزرو پیش خرید گوشی های تاشوی آینده را آغاز کرده است. چیز زیادی برای تعجب در مورد این دو – Galaxy Z Fold5 و Galaxy Z Flip5 باقی نمانده است، به جز قیمت. اکنون، یک نشت اطلاعات جدید نشان می‌دهد که این دو گوشی تاشو چقدر می‌توانند هزینه داشته باشند.
یک نشریه فرانسوی به نام Dealabs اطلاعاتی را در مورد قیمت محلی دو گوشی تاشو منتشر کرده است.

طبق این گزارش، Galaxy Z Fold 5 جدید ممکن است قیمت اولیه 1.899 یورو را برای نسخه 256 گیگابایتی در بازار داشته باشد. این 100 یورو بالاتر از قیمت عرضه Z Fold 4 در اروپا است. علاوه بر این، انتظار می‌رود نسخه 512 گیگابایتی آن 2.039 یورو قیمت داشته باشد، در حالی که مدل 1 ترابایتی ممکن است 2.279 یورو قیمت داشته باشد. این قیمت ها 120 یورو بیشتر از قیمت‌های عرضه گلکسی Z Fold 4 با ظرفیت 512 گیگابایت و 1 ترابایت در اروپا است.

 

گوشی تاشو گلکسی سامسونگ

 

مدل پایه گلکسی Z Flip5 با ظرفیت ذخیره سازی 128 گیگابایت ذکر نشده است، بنابراین احتمال دارد که سامسونگ نسخه پایه را به 256 گیگابایت ارتقا دهد.
مدل 256 گیگابایتی 1200 یورو قیمت دارد که 30 یورو بیشتر از مدل قبلی است، در حالی که مدل 512 گیگابایتی 50 یورو اضافی قیمت دارد. این قیمت به اندازه‌ای که قبلا فاش شده بود، نیست، که ادعا می‌کرد مدل 128 گیگابایتی 1300 یورو قیمت دارد.

 

قیمت گلکسی زد فولد

 

Galaxy Z Flip5 در چهار رنگ مختلف – گرافیت، کرم، اسطوخودوس و سبز آبی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، Samsung.com ممکن است چند رنگ انحصاری داشته باشد که در جای دیگر موجود نباشد.

Z Fold5 در سه رنگ مشکی، کرم و آبی عرضه خواهد شد. علاوه بر این، رنگ‌های انحصاری فقط در Samsung.com در دسترس خواهند بود که هنوز فاش نشده‌اند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *