،

به زودی می‌توانید ویدیوهای باکیفیت را در واتس‌اپ ارسال کنید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
قابلیت ارسال فیلم با کیفیت در واتس اپ

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب واتس‌اپ به تازگی قابلیت ارسال عکس‌های با کیفیت بالا را برای همه کاربران اضافه کرده است. پس از انتشار موفقیت آمیز ارسال عکس HD، واتس اپ اکنون در حال آزمایش توانایی ارسال ویدیوهای HD است و تجربه چند رسانه‌ای پیشرفته‌ای را برای کاربران فراهم می‌کند. در حالی که این ویژگی در حال حاضر در مرحله بتا است، کاربران منتخب اندروید می‌توانند از قبل آن را امتحان کنند. هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می‌پردازیم.

طبق گزارش WABetaInfo، شبیه فرآیند ارسال عکس‌های HD، نسخه به روز شده واتس‌اپ برای ویدیوها نیز دکمه HD را در ویرایشگر طراحی برنامه نشان می‌دهد. این بدان معناست که قبل از ارسال ویدیو، کاربران این گزینه را خواهند داشت که بین دو تنظیمات کیفیت ویدیو یکی را انتخاب کنند: استاندارد و HD.

 

ارسال ویدیو با کیفیت اصلی در واتس اپ

 

به‌طور پیش‌فرض، واتس‌اپ ویدیوها را فشرده می‌کند تا مصرف داده و فضای ذخیره‌سازی را کاهش دهد. با این حال، گزینه HD به کاربران اجازه می‌دهد تا فیلم‌ها را با کیفیت بالاتر ارسال کنند، اما آن‌ها نیز کمی فشرده هستند. اگرچه ممکن است کیفیت اصلی حفظ نشود، کیفیت HD بهبود قابل توجهی در وضوح ویدیو ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، یک ویدیو با کیفیت استاندارد ممکن است دارای ابعاد 416 در 880 پیکسل و اندازه 6.3 مگابایت باشد، در حالی که نسخه HD دارای ابعاد 608 x 1296 پیکسل و اندازه 12 مگابایت بر اساس تصاویر است.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین‌های فناوری