بازخورد بازی سایبرپانک در استیم از Mostly Positive به Very Positive ارتقاع یافت

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
بازخورد بازی سایبرپانک در استیم از Mostly Positive به Very Positive ارتقاع یافت

در حالی که بازی Cyberpunk در بدو انتشار توسط شرکت CD Projekt به دلیل وجود ایرادات فراوان، با بازخوردهای منفی بسیار زیاد مخاطبان مواجه شد. اگرچه سازندگان این بازی دائما در حال رفع ایرادات بازی بودند و این موارد را یکی پس از دیگری اصلاح کردند. اما وجود این موارد در زمان عرضه منجر به این شد که بازخورد آن در پلتفرم Steam به میزان قابل توجهی منفی باشد. بازخورد این بازی در سال 2020 که زمان انتشار آن است، 71% مثبت بود که در رتبه‌بندی Steam، این درصد با عنوان Mostly Positive شناخته می‌شود. اگرچه این میزان از رضایت از یک بازی چندان بد هم محسوب نمی‌شود، اما برای یک بازی با این سطح از بودجه و تمام تبلیغاتی که برای آن صورت گرفته بود، به هیچ وجه رضایت‌بخش نیست.

اکنون و پس از گذشت سه سال از عرضه بازی، بالاخره بازخورد بازی به Very Positive تغییر کرد که به معنی عبور میزان بازخوردهای مثبت از 80 درصد است.

این اتفاق از دید سازندگان بازی هم دور نماند و Marcin Momot کارگردان بازی در توییتی از افرادی که از این بازی حمایت کردند، تشکر کرد.

در پلتفرم استیم بازی‌ها بر اساس درصد بازخوردهای مثبتی که می‌گیرند رتبه‌بندی می‌شوند. بازی‌هایی با 95 الی 100 درصد بازخورد مثبت، در دسته Overwhelmingly Positive قرار می‌گیرند، بازی‌هایی با 80 تا 94 درصد بازخورد مثبت در دسته Very Positive و همچنین بازی‌هایی با 70 الی 79 درصد بازخورد مثبت در دسته Mostly Positive قرار می‌گیرند. در رده‌های بعدی نیز Mixed، Mostly Negative، Negative، Very Negative و Overwhelmingly Negative قرار دارد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *