،

Threads به کاربران امکان ویرایش پست، استفاده از هشتگ و موارد دیگر را می‌دهد

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تردز جایگزین توییتر نخواهد شد

Threads که از زمان راه‌اندازی آن به محل بحث تبدیل شده است. تقریباً یک هفته می‌گذرد و برنامه تازه راه‌اندازی شده متا در حال حاضر مملو از کاربر است و از 100 میلیون دانلود عبور کرده است و به سریع‌ترین برنامه در حال رشد اخیر تبدیل شده است. با این حال، هنوز روزهای اولیه‌ی این برنامه است و این شرکت در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن ویژگی‌های بیشتر به آن است.

طبق گفته آدام موسری، رئیس اینستاگرام، این شرکت یک دکمه ویرایش، هشتگ و یک صفحه فالو را از جمله موارد دیگر اضافه خواهد کرد. موسری تأیید کرد که این ویژگی‌ها قطعاً در برنامه Threads قرار خواهند گرفت. گزینه ویرایش در برنامه به کاربران امکان می‌دهد پست‌های خود را ویرایش کنند، فید زیر پست‌های حساب‌هایی را که کاربران دنبال می‌کنند نمایش می‌دهد. علاوه بر این، موسری همچنین فاش کرد که گزینه ترجمه برای رونویسی متن نیز در دست ساخت است.

رئیس اینستاگرام در پاسخ به یک درخواست ویژگی مربوط به تب «دنبال کردن» گفت: “ما در حال کار بر روی آن هستیم، اما هفته آینده همه چیز در مورد خلاص شدن از شر باگ‌ها روشن خواهد شد”
موسری افزود ما باید طی چند هفته آینده یک فید دنبال‌کننده بسازیم، اما من فکر می‌کنم بسیاری از دلایلی که مردم در حال حاضر این همه تعامل پیدا می‌کنند به این دلیل است که برای کشف یک دسته از افراد نیازی به دنبال کردن تعداد زیادی از افراد نیست. اکانت های جدید در فید موجود خواهند بود” .

پیش از این، رئیس اینستاگرام در پاسخ به درخواست ویژگی مربوط به حذف خودکار پست‌ها پس از 90 روز، گفته بود: «به 30 روز فکر می‌کردم اما آن را به انتخاب کاربر تغییر دادم و حال شاید 90 روز  بهتر باشد…» پس از اینکه این ویژگی فعال شد. برنامه Threads پس از 90 روز به طور خودکار پست‌ها را حذف می‌کند.

 

Threads جایگزین توییتر نمی شود

تردز روشن کرده است که نمی‌خواهد به هیچ شکلی جایگزین توییتر شود. موسری در یک بیانیه گفت: «هدف جایگزینی توییتر نیست. هدف ایجاد یک میدان عمومی برای جوامعی در اینستاگرام است که هرگز واقعاً توییتر را نپذیرفته‌اند و برای جوامعی در توییتر (و سایر پلتفرم‌ها) که علاقه‌مند به مکانی «کمتر جدی» برای گفتگو هستند، اما نه دقیقاً مثل توییتر.”

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *