اپلیکیشن Threads پست‌ها را بصورت خودکار حذف می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
پاک شدن خودکار پست های تردز بعد از 90 روز

Threads که بنوعی مقابله اینستاگرام به توییتر بود، در عرض چند ساعت پس از راه‌اندازی، شاهد 10 میلیون ثبت‌نام بود. این برنامه در وب، اپ استور و فروشگاه گوگل پلی در دسترس است و به کاربران امکان می‌دهد مطالب را لایک کنند، نظر بدهند، ارسال مجدد کنند و به اشتراک بگذارند. پس از اینکه مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، اپلیکیشن Threads را در 6 جولای راه اندازی کرد، توییتر ایلان ماسک تغییراتی را ایجاد کرد زیرا این شرکت بی سر و صدا محدودیت‌های ورود به سیستم را برای مشاهده توییت‌ها حذف کرد.

حال، آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در پاسخ به درخواست ویژگی مربوط به حذف خودکار پست‌ها بعد از 90، گفت: «ابتدا به 30 روز فکر می‌کردم اما آن را به سلیقه کاربر نزدیک‌تر کردم، اما شاید 90 روز بهتر باشد…» برنامه Threads پس از 90 روز به طور خودکار پست ها را حذف می‌کند.

 

برنامه Threads

 

این تصمیم چگونه گرفته شد؟

به نظر می‌رسید که یک جایگزین برای توییتر بسیار مورد نیاز بود. Threads قرار است از مرز 100 میلیون دانلود عبور کند و سریع‌ترین رشد مدت اخیر را ثبت کند.
توییتر از زمان روی کار آمدن ایلان ماسک در اکتبر 2022، شاهد تغییرات بنیادی چندی بوده است. اخراج‌ها، معرفی یک سرویس اشتراک کاملاً جدید و چند تغییر دیگر که ممکن است به مزاج برخی از کاربران خوش نیامده باشد.

Threads به عنوان یک جایگزین توییتر با یک پایگاه کاربر ثیت‌نام شده در اینستاگرام ارائه شد. تا زمانی که حساب اینستاگرام دارید نیازی به باز کردن حساب در Threads ندارید. به نظر می‌رسد فرآیند ثبت نام، ظاهر و چهره مشابه اینستاگرام را دارد و نسبت به کارهایی که در توییتر باید انجام دهید، ساده‌تر باشد.

البته Threads مشخص کرده است که نمی‌خواهد به هیچ عنوان جایگزین توییتر شود. موسری در یک اظهارنظر گفت: «هدف جایگزینی توییتر نیست. هدف ایجاد یک میدان عمومی برای جوامعی در اینستاگرام است که هرگز واقعاً توییتر را نپذیرفته‌اند و برای جوامعی در توییتر (و سایر پلتفرم‌ها) که علاقه‌مند به مکانی کمتر خشن، برای گفتگو هستند، ساخته شده است و نه همه اعضای توییتر.»

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *