،

برخی از کارمندان توییتر فکر می‌کنند Threads بهتر از پلتفرم خودشان است

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تکذیب حضور کارمندان توییتر در تردز

ایلان ماسک، مالک توییتر و مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، تقریباً یک ماه است که با هم اختلاف دارند – دلیل آن: راه اندازی Threads است. ماسک و شرکت‌اش با نامیدن رقیب اینستاگرام در توییتر یک «تقلیدکار» و «کپی‌کار» از زاکربرگ عکس‌های جالبی گرفته‌اند. با این حال، با اضافه شدن توهین‌ها به این مساله، گزارش‌هایی رسیده است که برخی از کارمندانی که در پلتفرم میکروبلاگینگ «قدیمی» کار می‌کنند، Threads را به توییتر ترجیح می‌دهند.
طبق گزارش The Daily Beast، کارمندان فعلی توییتر از پلتفرم جدید لذت می‌برند.

یکی از کارکنان فعلی، هفته گذشته در Threads نوشت: «من در حال حاضر در توییتر کار می‌کنم اما قرار است به خاطر استفاده از تردز اخراج شوم، در حالی‌که هرگز واقعاً از آن استفاده نکرده‌ام. تردز فقط بخاطر دنیای جدیدی که دارد بهتر است!»

 

اختلاف بین تووتر و تردز

 

یکی دیگر از کارمندان با اشاره به فرآیند ثبت‌نام کاربران برای یک حساب کاربری، نوشته است: “[دروغ نمی گویم] جریان ثبت نام واقعا خوب بود.”
کسانی که از قبل یک حساب اینستاگرام دارند می‌توانند به سرعت وارد Threads شوند. آن‌ها فقط باید برنامه را دانلود کنند و از اشتراک اینستاگرام برای ثبت‌نام در برنامه Threads در چند ثانیه استفاده کنند.

 

یک چهارم کارمندان توییتر در Threads هستند

این نشریه نمونه‌ای از 133 کارمند فعلی توییتر را که توسط حساب‌های لینکدین آن‌ها شناسایی شده بودند مورد بررسی قرار داد و دریافت که تقریباً یک چهارم (31 نفر از آن‌ها) در Threads هستند.
حتی برخی از «وفاداران» ماسک علیه او روی آورده‌اند. استر کرافورد که پیش از اخراج در ماه فوریه مدیر محصول بود، سبک مدیریت ماسک را تشویق کرد. کرافورد اکنون از رئیس قدیمی خود انتقاد می‌کند.

«او در پست دیگری در Threads اضافه کرد: «کسی ممکن است بخواهد مدیر عامل برنامه دیگر را بررسی کند تا ببیند چگونه با آن مقابله می‌کند. مقابله با یک بحران عمومی که نمی‌توان آن‌را کنترل یا متوقف کرد، استرس زا است.»

 

ایلان از Threads خوب استفاده نمی‌کند

هفته گذشته وکیل توییتر در نامه‌ای به زاکربرگ متا را به «سوءاستفاده سیستماتیک، عمدی و غیرقانونی از اسرار تجاری و سایر مالکیت معنوی توییتر» متهم کرد.
در این نامه همچنین مدعی شد که متا کارمندان سابق توییتر را استخدام کرده است که ایجاد پلتفرم «کپی‌کت» آن را تسهیل کرده‌اند. ماسک همچنین متا را به «تقلب» متهم کرد.

یکی از سخنگویان متا این اتهامات را رد کرد و گفت:«هیچکس در تیم مهندسی Threads کارمند سابق توییتر نیست»

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *