،

یوبیسافت در حال کار بر روی نسخه بازسازی شده بازی Assassins Creed: Black Flag

اوغر
اشتراک‌گذاری در:

فهرست مطالب

در گزارشی که اخیرا وبسایت Kotaku به نقل از دو منبع ناشناس منتشر کرده است، گفته شده که یوبیسافت سنگاپور در حال ساخت نسخه ریمیک بازی Assassin’s Creed: Black Flag است.

این خبر در حالی اعلام شده است که شرکت یوبیسافت نسخه‌های دیگری از این مجموعه، از جمله Assassin’s Creed: Mirage و همچنین نسخه موبایلی بازی Assassin’s Creed با نام Jade را نیز در دست ساخت دارد. همچنین طبق گفته این دو شخص، توسعه این بازی در مراحل اولیه خود است. پس با این تفاسیر نباید منتظر عرضه آن در ماه‌های آتی یا حتی سال 2024 باشیم.

بازی Assassin’s Creed: Black Flag در سال 2013 برای کنسول‌های PS3، Xbox One،Wii U  و کامپیوتر عرضه شد. یکی از بخش‌های عمده این بازی، نبردهای دریایی است که در نسخه‌های بعدی بازی نیز مانند Skull & Bones بیشتر بر روی این بخش کار شد. بنابراین، با تجربه‌ای که این کمپانی بازی‌سازی در ساخت این نبردها به دست آورده است، دور از ذهن نیست که تغییراتی اساسی در نبردها را در نسخه ریمیک این بازی شاهد باشیم.

اگرچه انتشار ریمیک این بازی هنوز به صورت رسمی از طریق یوبیسافت اعلام نشده است، اما با توجه به برنامه‌ریزی جهت انتشار 11 عنوان از سری Assassin’s Creed به نظر می‌رسد که شرکت یوبیسافت با سرمایه‌گذاری سنگین بر روی مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed، به عنوان یک بازی سودآور، به دنبال بهبود وضعیت مالی این شرکت است که در سال‌های اخیر وضعیت نابسامانی را تجربه کرده است.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *