،

رونمایی اولین دوچرخه با دستیار صوتی ChatGPT

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
دوچرخه با دستیار صوتی ChatGpt
دوچرخه با دستیار صوتی ChatGpt

فهرست مطالب

تولید کننده چینی دوچرخه برقی Urtopia در گردهماییEurobike2023  از محصول جدید و متفاوت خود رونمایی کرد که نخستین دوچرخه برقی جهان با پشتیبانی از ChatGPT است. هوش مصنوعی موسسه OpenAI در شکل یک دستیار صوتی به این محصول مجهز شده و امکانات بسیار متفاوتی را برای سهولت کار دوچرخه‌سواران ارائه می‌دهد.در این شکل نمایشگاهی، دوچرخه‌سوار می‌تواند با لمس دکمه‌ قسمت چپ فرمان، گوینده ChatGPT را فعال کرده و گفت‌وگویی دوطرفه را درباره مزیت‌های فراوان دوچرخه‌سواری به راه بیاندازد. دستیار صوتی ChatGPT جواب‌های مفیدی را (از سلامتی و تناسب اندام گرفته تا مسائل مربوط به عوامل زیست محیطی) می‌گوید و تجارب و علم زیادی را در اختیار دوچرخه سوار قرار می‌دهد.

 

دوچرخه مجهز به دستیار صوتی ChatGPT

 

زمان دقیق فروش و نیز جزئیات هزینه‌ی تمام شده و قیمت آن فاش نشده است، این تولید نوآورانه، مستعد آن است تا برای ورزشکاران رشته دوچرخه‌سواری و دیگر افراد ایجاد علاقه بیشتری نسبت به این وسیله کند.

افزون بر ChatGPT، این وسیله خصوصیات پیشرفته دیگری هم دارد. به وسیله GPS می‌شود از طریق دوچرخه به‌ راحتی مسیریابی کرد و نیز گجت‌های ایمنی که بر روی آن نصب شده است، استفاده‌ای امن و دلپذیر را فراهم می‌کنند. با تمام این امکانات، به دوچرخه این امکان را می‌‍دهد تا به دوچرخه سوار، یک گزارش از نوع پیشرفت شخص ارائه کند و برای دادن اطلاعات بیشتر، به پلتفرم‌های جهانی مانند Apple Health و Strava متصل شود.

 

 

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *