5 راه برای تماشای YouTube بدون ورود به سایت

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
دیدین یوتیوب بدون لاگین شدن
دیدین یوتیوب بدون لاگین شدن

فهرست مطالب

آیا می‌‌دانستید که تماشای ویدیوهای YouTube بدون رفتن به YouTube امکان پذیر است؟ آیا گاهی اوقات از یوتیوب خسته می شوید؟ نه، منظور ما از اقیانوس محتوای یوتیوب نیست. ما در مورد رابط کاربری یوتیوب، پیشنهادات، نظرات و درهم ریختگی سایت آن صحبت می‌کنیم. رابط کاربری این سایت به گفته کاربران و کارشناسان،بسیار ضعیف است. اما آیا می‌دانستید که امکان تماشای ویدیوهای YouTube در وب‌سایت‌های دیگر بدون رفتن به YouTube وجود دارد؟

می‌توانید از پیوندها، سایت‌ها و برنامه‌های جایگزین YouTube برای مشاهده محتوا بدون مراجعه به YouTube.com استفاده کنید. در اینجا نحوه تماشای ویدیوهای YouTube بدون مراجعه مستقیم به خود YouTube آورده شده است.

 

1. ViewPure

وب‌سایت ViewPure راهی برای باز کردن ویدیوهای YouTube بدون خود وبسایت YouTube است. همه چیزهای ناخواسته‌ای را که می‌تواند تجربه تماشای YouTube را بسیار خسته‌کننده کند، از بین می‌برد. هیچ نظر، پیشنهاد یا مزاحمت دیگری وجود ندارد. این سایت همچنین تبلیغات را از ویدیوها حذف می‌کند و آن را برای استفاده در کلاس‌های درس یا در خانه با بچه‌ها ایده‌آل می‌کند.

برخی از ویژگی‌های جالب دیگر در ViewPure عبارتند از URL های سفارشی (که برای اشتراک گذاری و به خاطر سپردن بهتر از URL های تصادفی YouTube هستند) و یک نشانک(bookmark) این نشانک می‌تواند هر ویدیویی را در ViewPure باز کند، در حالی که شما در حال مشاهده آن در سایت اصلی YouTube هستید. همچنین یک کلید برای جابجایی بین پس‌زمینه سفید و سیاه هنگام تماشای محتوا وجود دارد.

وب‌سایت ViewPure

2. VLC

یکی از راه‌هایی که اغلب برای تماشای YouTube نادیده گرفته می‌شود، نادیده گرفتن کامل مرورگر است. در عوض، می‌توانید از یک برنامه پخش‌کننده ویدیوی تخصصی استفاده کنید که ویدیوها را مستقیماً از یک URL پخش می‌کند. VLC احتمالاً شناخته شده ترین پخش کننده از این دست است، اما بسیاری از پِلیِرهای ویدیوی دیگر برای Android، iOS، macOS و Windows نیز وجود دارند که عملکرد مشابهی را ارائه می‌دهند.

استفاده از  Player VLC برای تماشای YouTube آسان است. فقط مطمئن شوید که از نسخه کامل پخش کننده ویدیو به جای نسخه حذف شده مایکروسافت استور استفاده می‌کنید.

برای پخش ویدیو، به Media > Open Network Stream بروید و URL کامل YouTube را برای ویدیوی خاصی که می‌خواهید تماشا کنید جای‌گذاری کنید. وقتی آماده شدید، دکمه Play را بزنید و چند ثانیه به استریم فرصت دهید تا بارگیری و بافر شود.

استفاده از VLC برای تماشای YouTube

3. DF Tube

DF Tube ، مخفف Distraction-Free Tube ؛ یک افزونه مرورگر کروم است که به شما امکان می‌دهد بجای قرار دادن URL جایگزین YouTube، سایت اصلی YouTube را بهبود ببخشید. این یک راه عالی برای تماشای ویدیوها بدون YouTube است.

این ابزار به شما امکان می‌دهد فید را مخفی کنید، کارت‌های پایانی را در انتهای ویدیوی YouTube که در حال تماشای آن هستید، پنهان کنید، نوار کناری، لیست‌های پخش را پنهان کنید، نظرات، نوار اشتراک، چت زنده، rending tab پنهان کرده و پخش خودکار را غیرفعال کنید. حتی می‌توانید از آن برای غیرفعال کردن لیست‌های پخش استفاده کنید.

خصوصاً آخرین ویژگی بسیار قابل توجه است. یکی از آزاردهنده‌ترین جنبه‌های استفاده از یوتیوب زمانی است که ویدیویی را پیدا می‌کنید که می‌خواهید تماشا کنید، فقط می‌بینید که آن را در اعماق یک لیست پخش 100 ویدیویی از آشغال مدفون می‌کنید.

 

4. Kodi

Kodi روش دیگری است که می‌توانید ویدیوهای YouTube را بدون استفاده از سایت آن و خارج از مرورگر خود تماشا کنید. برای کسانی که نمی‌دانند، Kodi یک Player رسانه رایگان با افزونه‌هایی برای فیلم‌های رایگان، افزونه‌هایی برای IPTV، افزونه‌هایی برای اخبار زنده و در نهایت درست حدس زدید؛ افزونه‌هایی برای YouTube است.

بهترین افزونه Kodi برای YouTube یک برنامه رسمی YouTube / Google نیست. با این حال، می‌توانید آن را از مخزن رسمی Kodi پیدا و دانلود کنید، به این معنی که توسعه‌دهندگان Kodi به آن دقت کرده‌اند و این افزونه را به اندازه کافی پایدار و قابل اعتماد برای استفاده گسترده ارزیابی کرده‌اند.

این افزونه بسیاری از ویژگی‌های مشابهی را ارائه می‌کند که در URL اصلی YouTube خواهید یافت، از جمله راهی برای افزودن ویدیوها به فهرست تماشای آینده، افزودن ویدیوها به فهرست‌های پخش شخصی، پشتیبانی از موارد لایک و دیسلایک و دکمه اشتراک.

 

5. NSFWYouTube

علی‌رغم معانی نام، NSFWYouTube در واقع ابزاری است که به شما امکان می‌دهد هر ویدیوی YouTube را بدون در نظر گرفتن محدودیت‌های سنی، بدون ورود به حساب  خود (لاگین) یا حتی بدون داشتن حساب کاربری تماشا کنید.

این چند مزیت دارد. به عنوان مثال، اگر از یک رایانه عمومی استفاده می‌کنید، ممکن است احساس راحتی نکنید که فقط برای تماشای یک ویدیوی دارای محدودیت سنی وارد حساب خود شوید. همچنین ممکن است در صورتی که YouTube در شبکه محلی شما توسط مدرسه یا کارفرما مسدود شده باشد، راه حل را به شما ارائه می‌دهد. برای استفاده از NSFWYouTube، حتی نیازی به بازدید از سایت ندارید.

فقط یک ویدیوی YouTube را پیدا کنید که بدون ورود به سیستم نمی‌توانید آن را تماشا کنید و قبل از یوتیوب در آدرس nsfw تایپ کنید. از طرف دیگر، هر زمان که با ویدیوی مسدود شده در سایت اصلی مواجه شدید، نشانک (bookmark) را بگیرید و روی آن کلیک کنید.

البته از جنبه منفی، به دلیل نحوه کار سایت، اگر آپلودکننده ویدیو مانع از جاسازی ویدیوی خود در سایت‌های خارج از یوتیوب شده باشد، این ابزار به شما اجازه تماشا کردن را نمی‌دهد.

استفاده از NSFWYouTube

در پایان این سوال پیش خواهد آمد که آیا می‌توان ویدیویی را ببینید که به تعداد بازدیدکنندگان آن اضافه نشود؟ همه سایت‌هایی که لیست کردیم، و همچنین سایر سایت‌های مشابهی که ممکن است با آن‌ها برخورد کنید، به ویدیو در شمارنده بازدید 1+ می‌دهند. تنها راه برای جلوگیری از آن استفاده از دانلود کننده یوتیوب است، اگرچه این برخلاف مقررات خدمات YouTube است.

 

استفاده از برنامه های شخص ثالث YouTube

استفاده از نشانی‌های اینترنتی جایگزین YouTube تنها بخش کوچکی از به حداکثر رساندن تجربه YouTube شماست. می‌توانید برنامه‌های جایگزین YouTube برای Android و iOS و همچنین برنامه‌های کرک شده‌ای که تبلیغات و سایر مزاحمت‌ها را حذف می‌کنند، پیدا کنید. به یاد داشته باشید، این سایت‌ها به طور رسمی پشتیبانی نمی‌شوند و می‌توانند در هر زمانی از دسترس خارج شوند.

 

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *