،

کاربران ویندوز واتس‌اپ اکنون می‌توانند اندازه فونت را تنظیم کنند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
والتس اپ ویندوز
والتس اپ ویندوز

فهرست مطالب

واتس اپ اخیرا قابلیت افزودن حداکثر 32 نفر را در یک تماس تصویری در این اپلیکیشن برای کاربران ویندوز معرفی کرده است. طبق گزارش ها، پلتفرم متا اکنون ویژگی جدیدی را برای کاربران دسکتاپ خود ارائه می‌کند.

طبق گزارش WABetaInfo ، واتساپ ویژگی جدیدی را برای کاربران ویندوز منتشر کرده است که به آن‌ها امکان می‌دهد اندازه متن را تنظیم کنند. در این گزارش آمده است: این ویژگی جدید با هدف بهبود تجربه کلی کاربر با اجازه دادن به کاربران برای سفارشی کردن اندازه متن نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش دسکتاپ خود، انجام می‌شود. این ویژگی در حال حاضر فقط برای آزمایش کنندگان بتا در دسترس است.

گزینه تغییر اندازه متن در تنظیمات برنامه، در منوی «شخصی‌سازی» موجود است. با این گزینه جدید، واتس‌اپ می‌خواهد تنظیم اندازه متن برای برنامه ویندوز را برای کاربران آسان‌تر کند. علاوه بر این، شایان ذکر است که برخی از میانبرهای جدید برای تنظیم سریع اندازه متن در دسترس هستند. کاربران می‌توانند CTRL +/- را برای افزایش یا کاهش اندازه متن فشار دهند و همچنین می‌توانند CTRL+0 را برای تنظیم مجدد اندازه متن فشار دهند.

با افزایش اندازه فونت، کاربران در نهایت می‌توانند متن بزرگ‌تری را برای خواندن پیام‌ها با سهولت بیشتری انتخاب کنند. به همین ترتیب، کاهش اندازه متن می‌تواند برای افرادی که یک طرح‌بندی فشرده را ترجیح می‌دهند مفید باشد و آن‌ها را قادر می‌سازد تا محتوای بیشتری را در فضای محدود صفحه نمایش مشاهده کنند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *