یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی شبیه به نتفلیکس برای کاربران Premium

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی شبیه به نتفلیکس برای کاربران Premium است

یوتیوب در حال آزمایش ویژگی جدیدی برای اپلیکیشن موبایل خود است که به کاربران اجازه می‌دهد صفحه نمایش خود را قفل کنند تا از لمس‌های تصادفی هنگام تماشای ویدیو جلوگیری کند. هدف از این ویژگی جلوگیری از ضربه‌های تصادفی است که منجر به توقف ناخواسته و پرش ویدیو می‌شود و منجر به اختلال می‌گردد. این شرکت این آزمایش را در صفحه آزمایش‌های YouTube خود اعلام کرد.

ویژگی جدید صفحه قفل برای منتخب مشترکین Premium در دستگاه‌های Android و iOS در دسترس است. مشترکین YouTube Premium می‌توانند به صفحه اصلی مراجعه کنند تا ببینند آیا دعوت‌نامه را دریافت کرده‌اند یا خیر. کاربران می‌توانند تا 30 جولای این ویژگی را امتحان کنند.
این بدان معناست که وقتی صفحه قفل شد، فقط نماد باز کردن قفل وجود خواهد داشت که می‌تواند برای باز کردن قفل همه کنترل‌ها انتخاب شود. تمام کنترل‌های صفحه مانند پخش/مکث، جلو و سایر موارد را قفل می‌کند.

نحوه استفاده از قابلیت صفحه قفل در یوتیوب

هنگام تماشای یک ویدیو در حالت تمام صفحه، روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید و Lock Screen را انتخاب کنید.
ویژگی جدید صفحه قفل یوتیوب مشابه قابلیت دسترسی نتفلیکس است که در سال 2020 راه اندازی شد. برنامه تلفن همراه نتفلیکس قفل صفحه را معرفی کرد که به مشترکین اجازه می‌دهد روی نماد قفل ضربه بزنند که در پایین صفحه قرار دارد و دکمه‌‌‌هایی مانند پخش و مکث را از نمایش در صفحه غیرفعال می‌کند. صفحه نمایش، که از توقف پخش جلوگیری می‌کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *