،

مارک زاکربرگ از تغییرات بعدی Threads گفت

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
آینده تردز - لاگ مدیا

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، این روزها بهانه‌های زیادی برای خوشحال بودن دارد. آخرین برنامه او Threads است که در دسترس است و گزارش شده است که فیس‌بوک اکنون سه میلیارد کاربر فعال دارد. با این حال زاکربرگ از وضع موجود راضی نیست. در یک موضوع در Threads، او موضوع مهم بعدی برای تردز را پست کرد.

خوش‌بینی در مورد Threads

زاکربرگ که نسبت به نحوه گردهم آمدن انجمن Threads بسیار خوشبین است. با این حال، هنوز روزهای اولیه برای Threads است. رشد اولیه بیشتر از پیش‌بینی بود، اما مهم‌تر از آن 10 میلیون نفر در حال حاضر روزانه به آن می‌پیوندند.«قدم بعدی Threads این است که اطمینان حاصل کند که میلیون‌ها کاربر روزانه اضافه می‌شوند. او همچنین گفت که Threads در حال حاضر “خیلی جلوتر از آنچه ما انتظار داشتیم” است.

زاکربرگ همچنین گفت که این برنامه بر روی بهبود اصول اولیه و حفظ کاربر تمرکز خواهد کرد. او در این پست گفت: «تثبیت کردن به زمان نیاز دارد، اما زمانی که آن را ثابت کنیم، روی رشد جامعه مشترکین تمرکز خواهیم کرد.
بازی رسانه‌های اجتماعی متا بسیار قوی بوده است. فیس‌بوک همانطور که قبلا ذکر شد اکنون سه میلیارد کاربر فعال دارد. اینستاگرام نیز نزدیک به 1.5 میلیارد کاربر فعال دارد و به نظر می‌رسد که عملکرد بسیار خوبی دارد. زاکربرگ از آن آگاه است و در مورد آینده Threads مطمئن است. او در پست خود در Threads گفت: «ما این بازی را بارها اجرا کرده‌ایم (FB، IG، Stories، Reels و غیره) و من مطمئن هستم که Threads نیز در مسیر خوبی قرار دارد.

در همین حال، Threads به معرفی ویژگی های جدید برای حفظ کاربران ادامه می دهد. در زمان راه‌اندازی، برخی از ویژگی‌ها به‌طور قابل‌توجهی در برنامه وجود نداشت. با این حال متا احتمالا در چند ماه آینده آن‌ها را معرفی خواهد کرد. به عنوان مثال، گزارشی اشاره می‌کند که پیام‌های دایرکت مسیج (پیام‌های مستقیم) به زودی به برنامه اضافه‌می‌شوند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *