درباره لاگ مدیا

جهان به تغییر خود ادامه می‌دهد، فناوری پیشرفت می‌کند و همه ‌چیز روی ریل قطار دیجیتال به سرعت درحال حرکت است. رسانه لاگ‌ مدیا مأموریت دارد تا تأثیر معناداری بر علم و آگاهی افراد جامعه از دنیای فناوری اطلاعات بگذارد. ما تلاش می‌کنیم تا کوشا و نوآور باشیم و برای مخاطبان‌مان با کیفیت‌ترین مطالب و اخبار را فراهم کنیم.

این اصل، چراغ راه ماست و باعث تقویت بیشتر ایمان و اراده ما می‌شود که تازه‌ترین‌های علم IT را برای شما فراهم کنیم. این فرآیند شما را باهوش‌تر می‌کند و تکنولوژی را در کنترل شما قرار می‌دهد. به همین دلیل ما متعهد به توسعه دانش فناوری هستیم.

یک لاگ (Log) در واقع یک مستندساز خودکار و با مُهر زمانی رویدادهای مربوط به یک سیستم است. لاگ از همه برنامه‌ها و سیستم‌ها گزارش تولید می‌کند و در این میان هیچ‌گونه گردش اطلاعاتی بدون شناسایی لاگ اتفاق نمی‌افتد.

هدف ما از ترکیب کلمات «لاگ» و «مدیا»، ایجاد یک رسانه‌ی جامع، و سریع در خبر رسانی و تولید علم در حوزه IT است. این اصل برای ما تنها در سطح نماد و شعار نیست. برتری ما در خلاقیت تولید علم، از سطوح آگاه‌سازی و اطلاع رسانی آغاز شده و تا ایجاد بسترهای وسیع آموزشی، کارآموزی و هدایت به مسیرهای شغلی پیش رفته است.

ما معتقدیم که علاقمندان IT باید ارزشمند واقع شوند و برای موفقیت توانمند شوند. شنیدن دیدگاه‌های متنوع شما، ما را به نوآوری دلگرم کرده و ما را به رسانه‌ای خوشایند و گیرا تبدیل می‌کند.

رسانه لاگ مدیا یک سایت خبری و تحلیلی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. این سایت در حوزه‌های مختلفی از جمله بازی‌های رایانه‌ای، امنیت، هوش مصنوعی و … فعالیت دارد. برای دسترسی به آخرین اخبار و مطالب سایت لاگ مدیا، به صفحه اصلی آن مراجعه کنید.

لاگ مدیا یک سایت خبری و تحلیلی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. به عنوان یک سایت خبری، لاگ مدیا اخبار و مطالب مرتبط با حوزه فناوری را منتشر می‌کند.