،

واتس‌اپ یک استیکر را برای کاربران آیفون منتشر می‌کند: معنی آن چیست

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
استیکر جدید واتس‌اپ برای آیفون

واتس‌اپ به ارائه ویژگی‌های جدید برای تجربه کاربری بهتر ادامه می‌دهد. پلتفرم متعلق به متا اکنون یک ویژگی جدید پیشنهاد استیکر را برای کاربران آیفون معرفی کرده است.
به گزارش WABetaInfo ، برنامه پیام‌رسان محبوب در حال انتشار ویژگی پیشنهاد استیکر برای کاربران iOS است. در حال حاضر، این ویژگی فقط برای آزمایش کنندگان بتا برنامه در دسترس است و برای دسترسی به ویژگی استیکر جدید باید نسخه به روز رسانی 23.14.0.70 را نصب کنید. با استفاده از این ویژگی، از کاربران یک سری برچسب جدید حاوی تعدادی برچسب مربوط به ایموجی وارد شده به نوار چت خواسته می‌شود.
WABetaInfo همچنین یک اسکرین‌شات از ویژگی جدید به اشتراک گذاشته است. پس از گنجاندن این ویژگی جدید، متوجه یک صفحه برچسب جدید در بالای صفحه کلید در واتس‌اپ خواهید شد. این صفحه تمام استیکرهای مرتبط با ایموجی وارد شده در نوار چت را نمایش می‌دهد.

«ما فکر می‌کنیم ویژگی جدید پیشنهاد استیکر بسیار مفید است زیرا تعداد استیکرهای نصب شده همچنان در طول زمان افزایش می‌یابد. جستجو برای یک برچسب خاص از مجموعه بزرگ ما می‌تواند پیچیده باشد. با این حال، یافتن برچسب مناسب برای هر موقعیتی بسیار آسان تر می‌شود. از آنجایی که فقط یرای یک ایموجی برای تایپ کردن نیاز است و در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود.»

 

 

 

 

.

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *