اکانت midjourny چیست؟

زارعی
اشتراک‌گذاری در:
اکانت midjenry چیست؟

فهرست مطالب

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی شاهد معجزه های جدیدی از علوم کامپیوتری ‌و هوش مصنوعی هستیم. یکی از بهترین و جدیدترین سرویس های هوش مصنوعی اکانت midjourny است. با کمک این سرویس هوشمند می توان با داشتن چند متن ساده، عکس های پیشرفته هوش مصنوعی را تولید کرد. جهت ساخت اکانت midjourny شاید برایتان سوال باشد که این سرویس چه امکاناتی دارد؟ راه دسترسی به اکانت midjourny چیست؟ ساخت عکس با اکانت midjourny چگونه انجام می شود؟ در ادامه همراه ما باشبد تا ضمن پاسخ گویی به سوالات شما به بررسی هزینه استفاده از اکانت midjourny بپردازیم.

 

اکانت midjourny یک سرویس هوشمند جهت ساخت عکس با هوش مصنوعی است. این سرویس نسبت به سایر ابزارهای تولید عکس هوش مصنوعی خیلی زودتر وارد بازار ایران شد و در دسترس کاربران قرار گرفت؛ بنابراین نقش ویژه ای در میان مخاطبان ایرانی دارد. اکانت midjourny به عنوان یکی از خدمات شبکه اجتماعی دیسکورد شناخته می شود و کاربران شبکه اجتماعی استفاده بسیار زیادی از این ابزار هوشمند می کنند. شبکه دیسکورد در بین گیمرها و تریدرهای ایرانی به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب شناخته می شود.

نحوه عملکرد اکانت midjourny با وارد شدن به گروه های عکس مشخص می شود. پس از ورود به این گروه های مشخص، متن مورد نظر خود را وارد می‌ کنید و در نهایت عکس مورد نظر توسط هوش مصنوعی ساخته می شود. با استفاده از اکانت midjourny می توانید عکس های ساخته شده دیگران را مورد نقد و بررسی قرار دهید و دیگر افراد نیز بازتاب های شما را دریافت خواهند کرد.

راه دسترسی به اکانت midjenry

راه دسترسی به اکانت midjourny

جهت دسترسی به اکانت  midjourny ابتدا باید شماره مجازی دیسکورد را دریافت و سپس در صفحه دیسکورد ثبت نام کنید. پس از دریافت شماره مجازی لازم است از طریق سرویس ایمیل احراز هویت کنید. بلافاصله پس از احراز هویت و ورود به اکانت خود، می توانید سرویس های مجازی هوشمند را فعال کنید. جهت دسترسی به اکانت midjourny باید به نکات زیر توجه کنید.

  1. ابتدا وارد قسمت login سایت شوید و گزینه register را انتخاب کنید.
  2. جهت ورود به اکانت خود ابتدا باید مشخصاتی مانند رمز عبور، ایمیل، تاریخ تولد و دیگر مشخصات شناسایی را وارد کنید.
  3. دیسکورد، حساب های کاربران ایرانی را مسدود می کند و از ارائه خدمات به این کاربران خودداری می کند؛ بنابراین باید از شماره موبایل و ایمیل غیر ایرانی جهت ثبت نام اکانت midjourny استفاده کنید‌.

 

ساخت عکس با اکانت midjourny

با وارد کردن متن مورد نظر خود در فضای سیاه رنگ prompt می توانید عکس مورد نظر خود را از هوش مصنوعی دریافت کنید. فضای prompt فضای خالی و سیاه رنگی است و نوعی جعبه باکس متنی به حساب می آید. در صفحات newbie افراد زیادی اقدام به تولید عکس های هوشمند توسط هوش مصنوعی می کنند. با ارتباط گرفتن با این افراد می توانید فعالیت هایی که انجام می دهند یا عکس های که تولید می کنند را مشاهده کنید.

پس از اینکه صفحه prompt را باز کردید، گزینه Enter را انتخاب کنید. سپس اندکی صبر کنید تا سیستم کاربری تصویر و رمز عبور شما را شناسایی کند. همزمان با پردازش عکس می توانید از طریق صفحه چت با دیگر افراد موجود در صفحه چت ارتباط داشته باشید. گزینه های متفاوتی جهت ویرایش عکس وجود دارند که با انتخاب هر یک از این گزینه ها، می توانید وابسته به نیاز خود عکس را ویرایش دهید.

ساخت عکس با اکانت midjenry

سخن پایانی

با ساخت اکانت midjourny می توانید با وارد کردن متن مورد نظر، عکس دلخواه خود را از هوش مصنوعی دریافت کنید. با این کار نیاز شما به گرافیست کاهش می یابد و در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود. همچنین می توانید عکس های دلخواه خود را طبق نیازتان و با استفاده از گزینه های متفاوت ویرایش کنید. هزینه ساخت و استفاده از این اکانت هوشمند نسبت به خدماتی که ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه است.

 

 

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *