،

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناورانه و خلاق حوزه رسانه و روابط عمومی همزمان با روز خبرنگار

حمیدزاده
اشتراک‌گذاری در:
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناورانه

مدیر روابط عمومی صندوق نوآوری اعلام کرد همزمان با روز خبرنگار، نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق حوزه رسانه و روابط عمومی با حضور دکتر بهادری جهرمی درمحل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری افتتاح می‌شود.

به گفته «امیر بامه» شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق متعددی در حوزه رسانه فعال هستند که دستاوردهای قابل‌توجه آنها در این حوزه می‌تواند مورد استفاده رسانه‌ها و روابط عمومی‌های سراسر کشور قرار بگیرد. وی همچنین اعلام کرد که در این نمایشگاه تلاش کرده‌ایم زمینه ارتباط و تعامل مستقیم شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق با اصحاب رسانه و مدیران روابط عمومی‌های سراسر کشور را فراهم کنیم تا از این طریق، علاوه بر مطرح شدن نیازها از سوی رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها، بستر مناسبی جهت مطرح‌شدن ایده‌های نوآورانه از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور حوزه رسانه و روابط عمومی نیز فراهم شود.

مدیر روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه اعلام کرد که شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق حاضر در این نمایشگاه در موضوعاتی از جمله پلتفرم‌های مانیتورینگ، سرویس‌های پردازش صوت و متن، سامانه‌های رصد و شناسایی بات‌ها در شبکه‌های اجتماعی، پلتفرم‌های مدیریت رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزارهای تحریریه خبر، ابزارهای چت خودکار، سامانه‌های کشف تقلب در اخبار، پلتفرم‌های ترجمه، ویرایش و تولید محتوا، پلتفرم‌های اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی فعالیت می‌کنند.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه، روز دوشنبه ۱۶ مردادماه از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۴۱۹۴۳۴ تماس بگیرند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *