،

این هوش مصنوعی مختصات دقیق مکان عکس‌ها را به‌ شما می‌گوید

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تشخیص لوکیشن عکس توسط هوش مصنوعی

در لحظه‌ای که در آن قرار داریم، شکی نیست که هوش مصنوعی به‌طور فزاینده‌ای نقش پر رنگ‌تری در زندگی بسیاری ایفا می‌کند. به‌غیر از متون، ما همچنین می‌توانیم در هر چیزی که مربوط به تصاویر است کمک زیادی دریافت کنیم، همانطور که در این زمینه موردنظر خواهیم دید.

پلتفرم‌های مختلف هوش مصنوعی و مدل‌های زبانی که بسیاری از شرکت‌ها به ما ارائه می‌دهند، اکنون برای چندین کار استفاده می‌شوند. کار با فایل‌های عکس برای اکثر افراد، چه شخصی و چه حرفه‌ای، امری عادی شده است. گاهی اوقات لازم است اطلاعات خاصی را که در داخل تصاویر ذخیره شده است بدانیم و اکنون این فناوری‌ها به ما کمک می‌کنند.

ویدیو: لوکیشن شما در عکس‌ها پنهان شده است

و ما قصد داریم با شما در مورد برنامه‌ای صحبت کنیم که به ما کمک می‌کند مکان عکسبرداری را بدانیم. اساساً با همه اینها منظور ما این است که در مورد یک برنامه کاربردی وب صحبت می‌کنیم که دارای هوش مصنوعی است که می‌تواند مکانی را که یک تصویر در آن گرفته شده است را به ما نشان دهد. عملکرد داخلی آن دقیقاً همان چیزی است که در ابتدا می‌توانستیم تصور کنیم.

این بدان معنی است که هوش مصنوعی که در مورد آن صحبت می‌کنیم و بخشی از پلتفرم است، عناصری را که بخشی از تصویر هستند تجزیه و تحلیل می‌کند. به این ترتیب می‌تواند در بسیاری از موارد مکانی را که در ابتدا ضبط شده است شناسایی کند. بدیهی است که برای همه این موارد ضروری است که عناصر خاصی در خود عکس نشان داده شوند. نماینده‌ای که هوش قادر به تجزیه و تحلیل است.

از هوش مصنوعی Geo Spy برای مشاهده مکان‌های عکس استفاده کنید

ما باید در نظر داشته باشیم که با پروژه‌ای روبرو هستیم که در حال توسعه کامل است و سازندگان آن در حال حاضر در حال آموزش هوش مصنوعی مورد نظر هستند. درباره Geo Spy است که از طریق این لینک می‌توانیم به آن دسترسی داشته باشیم. درست است که هنوز چیزهای زیادی برای بهبود دارد، اما سودمندی که می‌تواند برای ما فراهم کند بسیار زیاد است.

در ابتدا فقط باید روی کادر ظاهر شده در رابط کلیک کرده و تصویر مورد نظر خود را برای تجزیه و تحلیل انتخاب کنیم. با این کار، کاری که ما انجام می‌دهیم این است که آن را در برنامه پلتفرم وب بارگذاری کنیم. ما از مرورگر مورد علاقه خود به آن دسترسی داریم. پس از بارگیری فایل عکاسی، هوش مصنوعی شما به‌طور خودکار کار می‌کند.

باید در نظر داشت که نتایج در حال حاضر فوری نیستند و تجزیه و تحلیل عناصری که بخشی از آن تصویر هستند چند ثانیه طول می‌کشد. اگر همه چیز همانطور که انتظار داریم پیش برود، در زیر خود عکس، داده‌های مربوط به آن را پیدا می‌کنیم. در اینجا کشور و شهر خاصی را که در آن عکس گرفته شده است را خواهیم دید. همچنین شرح مختصری از نحوه گرفتن عکس و حتی مختصات تقریبی آن به ما ارائه می‌دهد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *