آمازون یک رویداد راه‌اندازی سخت‌افزار در ماه سپتامبر برگزار می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
محصولات سخت افزاری آمازون - لاگ‌مدیا

در 20 سپتامبر، آمازون قرار است از محصولات سخت‌افزاری جدید خود رونمایی کند. دیوید لیمپ، معاون ارشد دستگاه‌ها و خدمات آمازون، به یک رویداد حضوری در آن روز در دفتر مرکزی جدید شرکت در شهرستان آرلینگتون، ویرجینیا اشاره کرد.
دیوید لیمپ SVP دستگاه‌های آمازون، در پستی در لینکدین فاش کرد که رویدادی در ماه سپتامبر برگزار می‌شود تا نشان دهد که تیم دستگاه‌ها و خدمات این شرکت روی آن کار کرده‌اند. لیمپ نوشت: «تیم دستگاه‌ها و خدمات قبلاً سال بسیار پرمشغله‌ای را پشت سر گذاشته‌اند، و اکنون که HQ2 آمازون رسماً باز شده است، درست به نظر می‌رسد تا چند ماه دیگر در آنجا جمع شویم تا کمی بیشتر از آنچه روی آن کار کرده‌ایم به اشتراک بگذاریم.


توضیح کوتاه اینکه SVP در مشاغل بزرگ مخفف عبارت Specific Vocational Preparation یا “آمادگی لازم برای حرفه‌ای شدن“ است.

سابقه آمازون در زمینه دستگاه‌های سخت‌افزاری

در آخرین رویداد دستگاه‌ها و خدمات این شرکت در 28 سپتامبر 2022، چندین محصول جدید از جمله Kindle Scribe، نسل پنجم Echo Dot و Echo Dot با ساعت، Alexa Voice Remote Pro، نسل سوم Fire TV Cube و Fire TV Omni معرفی شدند. سری QLED.
در حال حاضر، هیچ سخنی در مورد آنچه آمازون در رویداد سخت‌افزاری امسال برای ما در نظر گرفته است، وجود ندارد. اما، اگر بخواهیم حدس بزنیم، آمازون می‌تواند به‌روزرسانی‌هایی را برای محصولات الکسا و فایر خود بیاورد که می‌تواند شامل پیشرفت‌هایی در Echo، Fire TV و سایر محصولات باشد. همچنین ممکن است برخی ارتقاهای جدید برای خوانندگان Kindle آمازون وجود داشته باشد.

اگر بخواهیم شایعات را کمی جدی بگیریم، احتمالا یک کتابخوان الکترونیکی جدید معرفی خواهد شد. این ممکن است نسخه جدیدی از Kindle Paperwhite باشد که در سال 2021 منتشر شد، یا Amazon Kindle Oasis که در حال حاضر قدیمی‌ترین کتابخوان الکترونیکی است که هنوز توسط آمازون فروخته می‌شود. تلویزیون‌های Fire جدید با الکسا، Fire TV Stick و موارد دیگر در این رویداد انتظار می‌رود.
ما انتظار داریم در روزهای آینده با نزدیک شدن به روز افشای بزرگ آمازون در مورد آنچه آمازون برای ما در نظر گرفته است بیشتر بدانیم.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *