،

تاریخ انتشار Assassin’s Creed Red احتمالا نزدیک‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کردیم

اوغر
اشتراک‌گذاری در:
زمان انتشار Assassins creed codename red مشخص شد

اگر علاقمند به مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed باشید، احتمالا جای خالی محیط شرق آسیا را در این بازی احساس کرده باشید. شرکت یوبیسافت سال گذشته با انتشار یک تریلر بسیار کوتاه و کم جزئیات، خبر توسعه این بازی را اعلام کرده بود، اما در این مدت زمان دقیق یا حتی حدودی انتشار آن را اعلام نکرده بود.
روز گذشته، با پستی که خانم Arisa Lagunzad، مدیر برند شرکت یوبیسافت در لینکدین منتشر کرد، بالاخره سرنخ‌هایی از زمان تقریبی انتشار بازی به دست آمد. لاگونزاد در متن خود، زمان انتشار Assassin’s Creed Red را سال 2024 عنوان کرد. زمان اعلام شده شامل یک سال کامل است، اما حداقل به ما اطمینان می‌دهد که به زودی شاهد این بازی خواهیم بود.
با این وجود، با توجه به سابقه نه چندان درخشان یوبیسافت در عرضه سر موعد بازی‌های خود، نمی‌توان سال 2024 را، سال انتشار Assassin’s Creed Red به صورت قطعی دانست.
متنی که لاگونزاد در لینکدین خود به دو زبان ژاپنی و انگلیسی منتشر کرده است به شرح ذیل است:
«محبوب‌ترین عنوان AAA یوبیسافت با بیش از 200 میلیون بازیکن، بالاخره در ژاپن اتفاق می‌افتد. به عنوان یک زمین بازی، بیشترین درخواست طرفداران Assassin’s Creed ، ژاپن بوده است. ما به دنبال شریک اسپانسرینگ برای این عنوان اساسینز کرید برای سال بعد هستیم.
اساسینز کرید واقعا در حال توسعه بخش مولتی مدیا با پادکست‌ها و مجموعه‌های مانگا است. آیا علاقه به همکاری با بزرگترین بلاک باستر 2024 دارید؟ علاقه دارم تا با من در ارتباط باشید.»
هم اکنون اطلاعات زیادی در مورد این بازی منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که بازی در زمان ژاپن فئودالی اتفاق می‌افتد و بازیکنان می‌توانند در نقش یک شینوبی و یک نینجا، اعضای یک سازمان مخوف را از بین ببرند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *