، ،

بایدو، به‌جای گوگل، هوش مصنوعی را در گوشی‌های اس 24 در چین تقویت می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
بایدو به جای گوگل در چین روی هوش مصنوعی گلکسی s24 کار می‌کند

سامسونگ در تلاش است تا در بزرگترین بازار گوشی‌های هوشمند جهان، یعنی چین، سهم کوچک خود را گسترش دهد.

شرکت Samsung Electronics از Ernie Bot متعلق به Baidu به‌عنوان یکی از جذابیت‌های کلیدی سری جدید گوشی‌های هوشمند Galaxy S24 خود در چین استفاده می‌کند.

بایدو در بیانیه‌ای اعلام کرد که سازنده کره جنوبی جدیدترین خانواده گوشی‌های خود را به‌عنوان اولین گوشی از موج هوشمند هوش مصنوعی معرفی کرده است و ابزار هوش مصنوعی بایدو به جمع بندی، سازماندهی و ترجمه متن کمک خواهد کرد. همچنین پشتیبانی از ویژگی «دایره برای جستجو» سامسونگ را که توسط گوگل آلفابت در بازارهای دیگر اداره می‌شود، فراهم می‌کند.
نرم‌افزار اندروید گوگل ستون فقرات اکثر گوشی‌های هوشمند در چین را فراهم می‌کند، اما سرویس‌های افزودنی موبایل و فروشگاه اپلیکیشن این شرکت در دسترس نیستند، و این امر را به شرکت‌های محلی واگذار می‌کند تا با جایگزین‌هایی مانند WeChat متعلق به Tencent Holdings Ltd. شکاف‌ها را پر کنند. برای بایدو، قرارداد سامسونگ نشان‌دهنده پذیرش اصلی هوش مصنوعی Ernie است، یکی از اولین و بهترین تلاش‌ها برای ایجاد یک رقیب چینی برای ChatGPT OpenAI.
سامسونگ در تلاش است تا سهم کوچک خود را در چین، بزرگترین بازار گوشی‌های هوشمند جهان، گسترش دهد. دستگاه‌های تاشو این شرکت به آن موقعیت متمایز در بخش پریمیوم می‌دهد و یکپارچگی عمیق‌تر با سرویس‌های محلی مانند Baidu ممکن است به ترغیب مصرف‌کنندگان بیشتری برای تغییر از آیفون اپل یا برندهای محلی کمک کند.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *