Google Bard مانند ChatGPT یک تنظیم تاخیر در پاسخ ایجاد می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
ویژگی جدید بارد در پاسخ دادن سریع-Bard

Google Bard در حال تغییر است. چت ربات مجهز به هوش مصنوعی اکنون پاسخ‌ها را در لحظه نشان می‌دهد و باعث می‌شود زمان پاسخ سریعتر احساس شود. ChatGPT قبلاً این نوع عملکرد را ارائه می‌دهد.
مدل‌های زبان بزرگ (LLM) احتمالاً به‌دلیل فرآیندهای پس‌زمینه، فوراً پاسخ نمی‌دهند، از این رو، بین اعلان و پاسخ تاخیر وجود دارد. گوگل اکنون دو راه را ارائه می‌دهد که مردم می‌توانند از Bard پاسخ بگیرند.

نحوه دسترسی به تنظیمات تاخیر پاسخ

Bard را باز کنید و به گوشه بالا سمت راست بروید و روی تنظیمات کلیک کنید. در منوی تنظیمات، کاربران می‌توانند یکی از گزینه‌های «پاسخ پس از تکمیل» و «پاسخ در زمان واقعی» را انتخاب کنند.
با انتخاب “پاسخ در زمان واقعی”، بارد پاسخ پرس و جو را خط به خط خواهد نوشت. کسری از زمان انتظار وجود خواهد داشت، اما هنگامی که Bard شروع به نوشتن کرد، کاربران می‌توانند پاسخ را در زمان و همانطور که در باکس پاسخ نوشته شده است بخوانند.

مزیت این گزینه این است که اگر احساس می‌کنید پاسخ در حد مجاز نیست، کاربران می‌توانند روی دکمه «پرش از پاسخ» (Skip response) که در بالای فیلد متن ظاهر می‌شود کلیک کنند تا پاسخ Bard متوقف شود و پرس و جو را برای دریافت پاسخ دلخواه تنظیم کنند. قابل ذکر است، این تنظیمات پیش‌فرض برای Bard خواهد بود.
در زیر «پاسخ پس از تکمیل»، Bard ستاره درخشان را نشان می‌دهد و پس از ایجاد پاسخ، در کادر پاسخ نشان داده می‌شود.

سایر ویژگی‌های بارد

هفته گذشته، بارد نیز دو ویژگی داشت. اکنون، وقتی کاربران از افزونه Workspace استفاده می‌کنند، Bard می‌تواند ایمیل‌های بیشتری را در لحظه خلاصه کند. گوگل گفت: همچنین می‌تواند زمانی را که ایمیل‌های اخیر را درخواست می‌کنید بهتر متوجه این موضوع شود.
دومین آپدیت، پشتیبانی از تصاویر آپلود شده در مکالمات مشترک است. Google Bard اکنون نتایج بصری بیشتری را با عکس‌ها ارائه می‌کند و اکنون وقتی مکالمه‌ای را به‌اشتراک می‌گذارید که تصویری به‌عنوان بخشی از درخواست دارد، نیز قابل مشاهده خواهد بود.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *