سر و گوش به آب دادن یواشکی در اینستاگرام از هفته‌ آینده تمام می‌شود

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
تشخیص حساب‌های فیک در اینستاگرام

متا تصمیم دارد مجموعه ای از ابزارهای جدید را به کاربران اینستاگرام ارائه کند تا کنترل بیشتری روی محتوای اسپم و بات هایی که در فید خود می‌بینند، داشته باشند. همچنین با وجود این ابزارها، در صورتی که محتوای ارسال شده کاربران مطابق با دستورالعمل‎های اینستاگرام نباشد، به آنها اطلاع‎‌رسانی می‎شود. این ابزارهای جدید به‌تدریج طی هفته‌های آینده ارائه خواهند شد.

اینستاگرام (Instagram) در چند وقت گذشته مشغول توسعه سیستم تشخیص خودکار خود بوده که می‌تواند محتواهای اسپم را در نظرات، برچسب‌ها، فالوورها و بازدیدهای استوری‌ها بررسی کند. این سیستم به‌طور خودکار می‌تواند فالوورها فیک و محتواهای اسپم را مشخص کند و همچنین این امکان را به کاربران می‌دهد که آنها را به صورت انبوه حذف کنند تا در وقت آن‌ها صرفه‌جویی شود.

ابزار جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا

با این ویژگی، کاربران برگه جدیدی با عنوان «Potential spam» مشاهده خواهند کرد که از طریق آن می‌توانند فالوورهایی که به‌عنوان بات یا اسپم تشخیص داده شده‌اند را به‌طور کلی حذف کنند. همچنین در صورت حذف این حساب‌ها، آن‌ها اعلانی دریافت نخواهند کرد.

در بیانیه اینستاگرام آمده است: «می‌دانیم که به‌عنوان یک تولیدکننده، تعامل با جامعه خود به شما انرژی و انگیزه می‌دهد، اما اینکه مجبور باشید برای حذف نظرات اسپم از پست‌های خود یا حذف حساب‌های فیک از بین دنبال کنندگان خود وقت بگذارید، می‌تواند یک مشکل باشد. و اگر زمان بیشتری را صرف مدیریت حساب خود کنید، زمان کمتری برای تعامل با طرفداران خود خواهید داشت.»

علاوه بر این، قابلیت جدید اینستاگرام همچنین می‌تواند پست‌هایی که خط مشی‌های محتوای این شبکه اجتماعی را نقض کرده‌اند را تشخیص دهد و به‌صورت درون برنامه‌ای کاربران را از آنها مطلع می‌کند.

شناسایی محتواهای اسپم از مدت‌ها قبل در مرکز اصلی تمرکز اینستاگرام قرار داشته است. متا همیشه تلاش کرده تا با بات‌هایی که در این پلتفرم حضور دارند و محتواهای اسپم را منتشر می‌کنند، مقابله کند و حالا با وجود این ابزار، سیستمی برای نظارت بر محتوای نامناسب برای کاربران ایجاد کرده است.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *